Avaleht Seltskond Hiphopi supergruppi Serial Killers soojendavad Tommyboy ja Abraham
Hiphopi supergruppi Serial Killers soojendavad Tommyboy ja Abraham

Hiphopi supergruppi Serial Killers soojendavad Tommyboy ja Abraham

Serial Killers
Serial Killers

Juba järgmisel teiseipäeval, 16. septembril esineb esmakordselt Eestis hiphopmuusika supergrupp Serial Killers (USA), kuhu kuuluvad legendaarse grupi Cypress Hill ninamees B-Real, Xzibit ja Demrick. Supergruppi soojendavad kohalikud hiphop suurkujud Tommyboy ja Abraham. Piletid kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides.

Serial Killers on hiphopmuusika supergrupp, kuhu kuuluvad legendaarse Cypress Hilli ninamees ja asutajaliige B-Real, räppar ning näitleja Xzibit (tuntust kogunud ka kui MTV saate “Pimp My Ride” saatejuht) ning Demrick (eelnevalt koostööd teinud artistidega: Xzibit, Kurupt, Snoop Dogg, Too $hort, B-Real ja Cypress Hill). Supergrupp ilmutas eelmise aasta lõpus detbüütalbumi “Serial Killers Vol. 1″, kuhu andsid peale eelnimetatute panuse ka Kurupt, Goldie Loc, Hospin, Jon Connor, Ill Bill, Nottz, DJ Khalil, Sir Jinx, Futuristiks, G Rocka ja Medi. Demrick on öelnud, et nad tahtsid albumil teha energilist agressiivset muusikat, tahtsid teha midagi täiesti teistsugust kui nad on siiani eraldi teinud.

Piletid Serial Killersi kontserdile hinnaga alates 12 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Uksed Rock Cafesse avatakse kell 19.00, kontserdi algus 20.00. Kontsert on vanusepiiranguta.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga