Avaleht Seltskond Telesaated Su nägu kõlab tuttavalt Juba järgmisel pühapäeval alustab TV3es uus glamuurne paroodia- ja laulushow “Su nägu kõlab tuttavalt”
Juba järgmisel pühapäeval alustab TV3es uus glamuurne paroodia- ja laulushow “Su nägu kõlab tuttavalt”

Juba järgmisel pühapäeval alustab TV3es uus glamuurne paroodia- ja laulushow “Su nägu kõlab tuttavalt”

Juba järgmisel pühapäeval alustab uus paroodia- ja laulushow, mille sarnast Eestis pole varem nähtud ja millele saab hoogsalt kaasa elada kogu perega.

“Su nägu kõlab tuttavalt” on Endemoli uuel ja edukal formaadil Your Face Sounds Familiar põhinev TV3 kevadine suurprojekt. Saade toob lavale kaheksa tuntud Eesti lauljat ja näitlejat – neli naist ja neli meest – kes asuvad parodeerima nii Eesti kui ka maailma tuntumaid staare. Ümberkehastujate ülesanne on võita vaatajate ja saate žürii südamed, kuid eriline on see, et välja ei lange sarjast keegi. Parim ja talendikam siiski selgitatakse suures finaalsaates ning temal on võimalus auhinnaks saadud võidusumma panustada enda poolt valitud heategevusprojekti. Saatejuhiks on Mart Sander.

Vastupandamatuteks osalejateks on Tanel Padar, Getter Jaani, Peeter Oja, Tanja Mihhailova, Karl-Erik Taukar, Hanna-Liina Võsa, Henrik Normann ja Evelin Võigemast.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga