Avaleht Seltskond Kaldre ja Orlova asuvad uurima sügisel kadunud Jekaterina lugu
Kaldre ja Orlova asuvad uurima sügisel kadunud Jekaterina lugu

Kaldre ja Orlova asuvad uurima sügisel kadunud Jekaterina lugu

Kaldre ja Orlova„Appi tuleb selgeltnägija“ alustab uut hooaega alles septembris meediat vapustanud noore naise, Jekaterina Sjomina, kadumis- ja mõrvaloo uurimisega. Asja võtavad uurimise alla selgeltnägijad Ilona Kaldre ja Aljona Orlova.

Septembri algul vapustas kogu Eestit 23-aastase Jekaterina Sjomina kadumis- ja mõrvalugu. Lugu, mille tulemusena suri kaks inimest ja 4-aastane poiss jäi vanemateta. Kui Jekaterina 2. septembril jäljetult kaduma läks, oli tema otsimiskuulutusi kogu meedia täis, kuid tulemusteta. Järgmisel päeval leiti küll tema auto, kuid neiust ei olnud jälgegi. Tõelised vapustused olid aga ees. Kaks päeva pärast Jekaterina kadumist leiti tema elukaaslane Viktor pooduna, mis andis alust paljudeks spekulatsioonideks. Septembri lõpus leiti surnuna ka Jekaterina. Kaks noort oli surnud, kuid seletust, mis septembri alguses juhtus, ei ole lähedastel siiani.

Jekatrina õde Diana pöördus saate „Appi tuleb selgeltnägija“ sensitiivide poole ning täna õhtul hakkavad lugu uurima Aljona Orlova ja Ilona Kaldre, kes jõuavad hirmutavate faktideni.

Teise juhtumina tuleb neil ning aidata 19-aastast Heilyt, kes on viimased kolm aastat võidelnud erinevate tervisehädadega ning keda ähvardab ratastooli jäämine.

„Appi tuleb selgeltnägija“ täna kell 20.00 TV3s!

TÄNASE OSA TREILER:

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga