Avaleht Seltskond Kanal 2 mälumäng “Mis? Kus? Millal?” ootab televaatajate küsimusi!
Kanal 2 mälumäng “Mis? Kus? Millal?” ootab televaatajate küsimusi!

Kanal 2 mälumäng “Mis? Kus? Millal?” ootab televaatajate küsimusi!

2013. aasta sügishooaja võitjavõistkond koosseisus:  kapten Hannes Rumm, näitleja Madis Milling, geograaf ja professor Hannes Palang, folklorist ning paljude teaduspreemiate laureaat Marju Kõivupuu, IT-spetsialist Heiti Kender ning õppejõud ja teadusajakirjanik Arko Olesk
2013. aasta sügishooaja võitjavõistkond koosseisus:
kapten Hannes Rumm, näitleja Madis Milling, geograaf ja professor Hannes Palang, folklorist ning paljude teaduspreemiate laureaat Marju Kõivupuu, IT-spetsialist Heiti Kender ning õppejõud ja teadusajakirjanik Arko Olesk

Kevadel algab Kanal 2s populaarse mälumängu “Mis? Kus? Millal?” uus hooaeg. Seega on taas oodatud kõik televaatajate küsimused, sest hea küsimuse eest võib võita sadu või isegi tuhandeid eurosid. Küsimusi saab postitada Kanal 2 kodulehel või aadressil kysimus@kanal2.ee.

“Mis? Kus? Millal?” on Kanal 2 ekraanil olnud juba kaks hooaega ja selle iga osa on vaadanud keskmiselt ligi 100 000 vaatajat. Tänaseks on televaatajad oma küsimuste eest võitnud juba kümneid tuhandeid eurosid, kusjuures noorim võitja käis algklassides ja vanim oli üle 80.

Eelistatud on loogilist tuletamist võimaldavad küsimused, mis ei eelda vastajalt konkreetse fakti (nimi, aastaarv, jne.) teadmist. Lisaks tavaküsimustele on oodatud ka esemete, muusikapalade, fotode, maalide ja muu sellisega seotud küsimused. Kui kuueliikmeline mälumängurite võistkond ei leia minuti jooksul küsimusele õiget vastust, võidab selle saatnud televaataja raha.

Küsimusi saab postitada Kanal 2 kodulehel või saates e-maili aadressile kysimus@kanal2.ee. Kindlasti tuleks kirja panna küsimus ja õige vastus, oma nimi, kontakttelefon ja meiliaadress, viide küsimuse allikale ja enda foto.

[iframe src=”http://kanal2.ee/video/lonelyPlayer?videoid=15071&skin=1&telecastid=999&pid=0″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga