Avaleht Seltskond Telesaated Kanal 2 „Parim pakkumine“ on põhjustanud tormijooksu Hillary Clintoni allkirjaga kandikule
Kanal 2 „Parim pakkumine“ on põhjustanud tormijooksu Hillary Clintoni allkirjaga kandikule

Kanal 2 „Parim pakkumine“ on põhjustanud tormijooksu Hillary Clintoni allkirjaga kandikule

Siim KallasKanal 2 heategevuslik oksjonisaade „Parim pakkumine“ saab sel pühapäeval olema eriti põnev, sest eile avatud oksjonitele on juba praegu tehtud pakkumisi enam kui 14 000 euro eest. Kõige ihaldusväärsem on hetkel Siim Kallase poolt annetatud Tiffany&Co kandik, millele lisab väärtust USA presidendiks pürgiva Hillary Clintoni allkiri. Hommikuse seisuga on kandiku hind tõusnud 9500 eurole!

Eile õhtul pandi Kanal 2 otse-eetris lukku „Parima pakkumise“ teine oksjoninädal ja avati uued oksjonid. Läks kõigest paar minutit, kui Siim Kallase poolt heategevuseks annetatud Hillary Clintoni autogrammiga kandiku hind oli tõusnud 2000 euro peale. Tänase hommiku seisuga on summa kasvanud märgatavalt ja hetke kõrgeim pakkumine on 9500 eurot. USA presidendiks pürgiv Hillary Clinton kinkis kandiku Siim Kallasele oma 1996. aasta Eesti visiidi ajal, kui Clinton kandis veel Esimese Leedi tiitlit.

siim1

Suurt huvi on äratanud aga ka teised „Parima pakkumise“ uued oksjonid. Eestlaste lemmik Ivo Linna on heategevuseks annetanud oma kaks esinemispintsakut ja ühed kingad, näitlev juuksur Lauri Pedaja on müüki pannud teda truult teeninud professionaalsed juuksurikäärid ja laulja Getter Jaani kingib ära terve komplekti häid mõtteid ehk autogrammiga heade mõtete tahvli ja padja.

Ivo Linna (1)

Kõik „Parima pakkumise“ oksjonid osta.ee-s kannavad heategevuslikku eesmärki, sest pool summast annetatakse kuulsuste valitud ettevõtmistele.

Siim Kallas ja Ivo Linna toetavad oma esemete müügiga Maarja Küla, Lauri Pedaja paneb õla alla Eesti Tõsteliidule ja Getter Jaani eelistuseks on vähiravifond „Kingitud Elu“.

Getter Jaani (1)

Aktiivse pakkumise tulemusena panustab „Parima pakkumise“ selle nädala saade juba praegu heategevusse 7227 eurot, lõplik summa selgub eeloleval pühapäeval, mil Kanal 2 otse-eetris pannakse lukku selle nädala oksjonid. Siis selgub seegi, millise summa võidab endale üks televaataja, sest pool kogusummast läheb loosi kõikide pakkujate vahel.

Lauri Pedaja (1)

„Parim pakkumine“ on Kanal 2 ekraanil taas pühapäeval kell 19:35

Tutvu selle nädala oksjonitega SIIN!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga