Avaleht Seltskond „Kolmeraudne“ alustab kevadhooaega uuendustega
„Kolmeraudne“ alustab kevadhooaega uuendustega

„Kolmeraudne“ alustab kevadhooaega uuendustega

Mihkel Raud KolmeraudneEesti parim jutusaade „Kolmeraudne“ avab uue hooaja juba täna õhtul uuendustega, mis võimaldavad saadet jälgida esmalt TV3Plays ning hiljem TV3 eetris.

Täpselt kell 20.15 saavad „Kolmeraudse“ vaatajad saadet otsepildis näha TV3Play lehel: www.tv3play.ee ; TV3 eetris tervitab Mihkel Raud kõiki aga kell 23.00.
Seega on vaatajal valikuid „Kolmeraudset“ jälgida varasemast rohkem – kas esmaesitlusena TV3Play lehel või hiljem tele-eetri vahendusel või järelvaadatavana juba pärast saadet TV3Plays.

TV3Plays KolmeraudneKevadhooaja avakülalisteks on Mihkel Raud stuudiosse kutsunud Eerik-Niiles Krossi, Ivo Rulli, Kadri Simsoni ja Brigita Murutari.

Eerik-Niiles Kross räägib Ukrainast, Eesti julgeolekust, aga ka Eesti välisministri telefonikõne pealtkuulamisest. Ivo Rull ja Kadri Simson kommenteerivad valitsuse vahetusega seonduvat ning sisepoliitikat laiemalt. Saatesse on oodatud ka Brigita Murutar, kelle esitatud laul edestas „Eesti laulu“ konkursi rahvahääletusel nii Lenna Kuurmaa, Maikeni kui ka Kõrsikute numbrit. Muusikakülaliseks on ansambel Clarity.

„Kolmeraudne“ alustab TV3Play vahendusel täna kell 20.15 ning TV3s kell 23.00.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga