Avaleht Melu Kuidas korraldada pidu või üritust lihtsalt, soodsalt ja muretult?
Kuidas korraldada pidu või üritust lihtsalt, soodsalt ja muretult?

Kuidas korraldada pidu või üritust lihtsalt, soodsalt ja muretult?

Koroonaviiruse tõttu oli tänavune suvi teistsugune – mitmed kauaoodatud sündmused nagu pulmad, sünnipäevad või firmade suvepäevad jäid ära. Paratamatult tekitab ürituse edasilükkamine ja kuupäevade muutmine inimestele suurt peavalu. Eesti Artistide Agentuuri tegevjuht Danel Kiik sõnab, et selliste probleemide vastu aitab, kui broneerida kõik üritusega seotu läbi agentuuri, sellisel juhul aitab agentuur lisatasudeta muuta ürituse kuupäevi ning aitab leida lahendusi ka muude ettenägematute probleemide puhul.

Kõik ühest kohast

Olulise sündmuse puhul nagu näiteks pulmad, võtab planeerimine silme ees kirjuks. Seetõttu saigi Danel Kiik sõnul loodud Eesti Artistide Agentuur, kus saab kiirelt, mugavalt ja soodsalt broneerida artiste, ansambleid, õhtujuhte, pulmaisasid ja kasvõi tervet peokorraldust. Broneerimine käib kiirelt ja lihtsalt ning saate närvesööva mitmest kohast pakkumiste küsimuste asemel teha midagi muud. Pealegi on hinnastamise põhimõtted kodulehel kirjas, nii et saab mugavalt valida teenused vastavalt enda eelarvele. Läbipaistva hinnastamise tõttu ei saa ka tekkida olukorda, kus agentuuri kaudu tellitu oleks oluliselt kulukam.

Kolme aastaga on agentuuri kataloogi jõudnud üle 150 erineva bändi, mille seast valida. Pea kõik esinejad, kes Eestis tegutsevad, on agentuuri kaudu ka broneeritavad.
Kiik lisab, et kui kliendil on soov teenuse järgi, mida kataloogis ei ole, aidatakse ka seda broneerida.

Teenuse garantii

“Kuna meil on äärmiselt suur kataloog, siis suudame reageerida ka ettenägematutes olukordades operatiivselt ja lahendada situatsioonid, mis võivad sündmusepäeval juhtuda,” toob Kiik välja.
Ja selliseid asju tuleb vahel ikka ette, et mõni esineja haigestub või keegi hüppab lihtsalt alt ära. Samuti võib juhtuda, et puudu on mõni oluline tehniline detail.
Tellides teenuse läbi agentuuri, saab tellija teenuse garantii ning lahendus leitakse kiirelt, et pidu saaks toimuda.

Kiik paneb südamele, et broneerides esinejaid läbi interneti või Facebooki, võivad sellega kaasneda riskid. “Kas teenus jääb osutamata, kas see pole päris see, mida klient ootas ja kui ta oleks omanud infot, poleks ta ehk sellist valikut langetanud,” toob ta välja, et internetist iseseisvalt teenusepakkujaid otsides peaks olema ettevaatlik. “Kuna meil on suur valik, info ning inimesed, kes sellega tegelevad, pakume probleemide puhul kohe lahendusi.”

Hoia ettevõttes motivatsioon kõrgel

Eesti Artistide Agentuur pakub teenuseid samuti äriklientidele, mis on eriti oluline pärast keerulisi aegu motivatsiooni ülevalhoidmiseks. “Praegu keerulisel ajal on just väga mõistlik broneerida firmaüritusi. Kui sel aastal mingil põhjusel ei julge või ei soovi, tasuks vaadata kevadesse, suvesse ja järgmise aasta sügisesse. Seda teevad praegu väga paljud ning seetõttu on palju kuupäevi täitumas,” toob Kiik välja.

Suvel jäid küll mitmed üritused ära, aga oli ka väga palju üritusi, mis edukalt toimusid. “Kes ei soovinud see suvi üritust pidada, lükkasid selle järgmisesse aastasse ja kui juhtumisi kuupäevad olid hõivatud, peetakse üritus maha nädala sees,” toob Danel Kiik välja, et ei tasu broneerimisel muretseda, sest ettenägematuid olukordi võib ikka ette tulla ja sel juhul saab ürituse edasi lükata lisatasuta.

Uuri Eesti Artistide Agentuuri kohta siit.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga