1. Avaleht
  2. Seltskond
  3. Lisatud videod! Peoseeria Sin City aastapäeva tähistamine toimub klubis Illusion
Lisatud videod! Peoseeria Sin City aastapäeva tähistamine toimub klubis Illusion

Lisatud videod! Peoseeria Sin City aastapäeva tähistamine toimub klubis Illusion

sincitySin City on kahtlemata Eesti üks teenekamaid drum&bass peoseeriaid, mille valduses ka mõned üsna olulised rekordid – juba oma 13ndat aastakäiku tähistav ahelüritus on toimunud nüüdseks enam kui 150 korral ning lennutanud siinsetele lavalaudadele üle 140 erineva artisti nii Suurbritanniast kui mujalt maailmast.

Sin City kuraditosindanda aastapäeva tähistamine saab toimuma 3. detsembril klubis Illusioon vääriliselt, et mitte ajalooliselt, sest esmakordselt Eesti drum&bass’i ajaloos näeb klubipimedust ametlik rahvusvaheline ja eksklusiivne selg-seljal dj-sett – TC (UK) back 2 back SOUND IN NOISE ehk S.I.N (EST), mida vürtsitab sõnasepp MC DARRISON (UK)!

TC on mees, kes suutnud üheks terviklikuks entiteediks kududa underground’i ja kommertsedu. Bristolist pärit TC üllitas oma debüütalbumi Evolution pea 10 aastat tagasi, sel suvel nägi ilmavalgust viimase follow-up Unleash The Wolves. Vahepealsesse aega jääb aga nii mõndagi, alates ametlikest remiksidest Rihanna, Damian Marley & NAS’i, Tinie Tempah’i aadressil ning koostööst Sub Focus’i, Wilkinson’i, Pendulum’i ja Camo & Krooked’iga, lõpetades Skrillex’i plaadifirma OWSLA alt väljunud “Do You Rock” ja “Get Down Low” nimeliste hittide ja mitmete Aasta DJ/Produtsent tiitlitega.

SOUND IN NOISE, varem tuntud kui S.I.N, on Eesti oma kasvandik, kelle muusikukarjäär nüüdseks väldanud julgelt üle kümnendi. Tema loomingut on mängitanud suurnimed nagu Andy C, London Elektricity, Pendulum, Drumsound & Bassline Smith, Grooverider, TC, Friction, DJSS, DJ Hype, Ed Rush, Optical, jpt ning avaldanud suurleibelid RAM Records, Dont Play, Hospital, Shogun Audio, Spearhead, Med School Music, Formation, Viper jpt. Lisaks pärjati mees sel aastal Raadio 2 rahvahääletuse auhinnaga “R2 DNB 2015 – Aasta DJ” ning tema ametlik remiks TC viimase albumi loost “Have You” leidis samuti heldet vastukaja.

VAATA VIDEOT!

MC DARRISON alustas oma muusikukarjääri 10. aastasena kusagil Suurbritannia regesoppides. Pikka aega töötas mees legendaarse plaadifirma V Recordings artistidega ning omab siiani sooje suhteid trummi ja bassi supereliiti kuuluvate nimedega nagu Ed Rush & Optical, Virus, Ray Keith, Full Cycle, DJ Suv, Bad Company, Ed Solo jt. Asendamatut vokaalabi osutas mees ka Netsky ja Dj Fresh’i hittidele “Escape” ja “All That Jazz” ning vaid mõned kuud tagasi jõudis orbiidile tema rõõmus singel “She” house’i legend Marshall Jefferson’i plaadifirma alt.

Säärane saab olema Sin City 13. sünnipäevapidu – esmakordne back 2 back dj-sett kodumaise ja väismaise kaliiberdiskori kollaboratsioonis, vürtsiks sõnavalingu eest vastutav MC ning loomulikult teised Sin City pomod Mander & Studious.

Kohtumispaik klubi Illusioon 3. detsembril!

TC – Get Down Low

TC – Do You Rock


TC – Rockstar

TC ft. Jakes – Deep

TC – Next Hype (Erb N Dub, Crissy Criss & Malux Remix)

RIHANNA – Rude Boy (TC Remix)

SOUND IN NOISE :

TC – Have You (Sound In Noise Remix)

MC DARRISON :

Netsky & Darrison – Escape

DJ Fresh & Darrison – All That Jazz

Ed Rush & Optical & Darrison & Ryme Time – Why

Head Uudised GoodNews