Avaleht Seltskond Mart Mardisalu on uus James Bond
Mart Mardisalu on uus James Bond

Mart Mardisalu on uus James Bond

Suvised Seitsmesed _2016(1)„Suviste Seitsmeste“ ankrud kihutavad saatesse langevarju, kopteri ja lukspõrnikaga! Ka sel suvel jõuab TV3 uudistesaade igal õhtul kell 19.00 otse-eetrisse Tallinna vanalinna katuste kohalt, sest suvehooajaks kolitakse sisestuudiost õue Paksu Margareeta katusele. Uudisena on „Suviste Seitsmeste“ reedene saade pikem ja täis üllatusi.

Ka „Suvistes Seitsmestes“ vahendavad päevasündmuste kokkuvõtet armastatud ankrud Sirje Eesmaa, Mart Mardisalu, Marek Lindmaa ja Ingrid Teesalu ning ilusast suveilmast räägivad Erkki Sarapuu, Liis Kliimand ja Siret Jakobson. Uudisena on aga reedene „Suviste Seitsmeste“ saade eriline, sest kestab poolteist tundi, kajastab päeval juhtunut meelelahutuslikus võtmes ning otse ajaloolise torni katuselt tervitab vaatajaid saatejuhtidepaar, kus staarankrute kõrval säravad vaheldumisi ka reporterid Keili Sükijainen ja Kadri Pikhof. Esimesel suvisel reedel juhivad saadet Ingrid Teesalu ja Keili Sükijainen, kes esitlevad suveüllatusi, puhuvad juttu põneva külalisega, tutvustavad suverubriike ning loovad nädalalõpu eel suurepärase tuju.

Annely_Ingrid_Sirje_Siret

„Suviste Seitsmeste“ meeleolus valmis äsja ka stiilselt põnev videoklipp, kus kõik ankrud saavad ülesande täpselt kella 19ks erineval viisil Paksu Margareeta katusele otse-eetrisse jõuda. Sirje Eesmaa ja Ingrid Teesalu kihutavad kohale mööda munakivisillutist luksuslikult hõbedase lahtise autoga, Marek Lindmaa teeb kiire kopterisõidu ning Mart Mardisalu võtab vastu väljakutse ja maandub Paksu Margareeta katusestuudiosse langevarjuga!

Mart Mardisalu langevarjuhyppelt tulnuna

„Suvised Seitsmesed“ alustavad TV3s esmaspäeval, 30. mail kell seitse.

VAATA KLIPPI!

[iframe class=”tv3play” src=”http://tv3play.tv3.ee/embed?id=738158″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga