1. Avaleht
  2. Melu
  3. „Maskis laulja“ sõbrad on oodatud suurele fännipäevale!
„Maskis laulja“ sõbrad on oodatud suurele fännipäevale!

„Maskis laulja“ sõbrad on oodatud suurele fännipäevale!

Väikeste ja suurte televaatajate lemmikshow „Maskis laulja“ rõõmustab kõiki sõpru fännipäevaga, mis toimub TV3 ja Ülemiste keskuse koostöös maikuu esimesel laupäeval.

TV3 maskisaate tegelased astuvad tele-eetrist välja ja ootavad kõiki „Maskis laulja“ suurele fännipäevale, mis toimub Ülemiste keskuse aatriumis laupäeval, 4. mail kell 12.00. Kohapeal saab kaasa elada vahvatele etteastetele, teha fännipilti, koguda maskishow nänni ning mis eriti põnev – otsida keskusest tegelasi, kes on end imetlemiseks erinevate kaupluste vaateakendele sättinud. Tulla tasub kindlasti koos pere ja sõpradega, sest kevade suurim saladus ootab avastamist!

Kohapeal saab kaasa elada vahvatele etteastetele, teha fännipilti, koguda maskishow nänni ning mis eriti põnev – otsida keskusest tegelasi, kes on end imetlemiseks erinevate kaupluste vaateakendele sättinud.

Juba sel pühapäeval on TV3s „Maskis laulja“ kuues saade, kus vaimustavate etteastetega astuvad rahva ette Flamingo, Elevant, Kiisu, Puuma ja Pull. Neljanda hooaja tegelastest on seni maskid langetanud Katri „Triibuline“ Teller, Karl „Seebiooper“ Madis, Andrei „Vampiir“ Zevakin, Helle-Moonika „Kuningas“ Helme ja Jüri „Saunaviht“ Makarov.

„Maskis laulja“ kuues saade alustab TV3s sel pühapäeval kell 19.30.

  • Lisainfo fännipäeva kohta on leitav SIIT.
Head Uudised GoodNews