Avaleht Seltskond Telesaated Milline on Sinu armastuse lugu?
Milline on Sinu armastuse lugu?

Milline on Sinu armastuse lugu?

Armastuse laul_tv3sKui tihti me tunnustame neid inimesi kes on meile eluliselt olulised? Oma armsamat, oma ema, oma last, oma õpetajat, sõbrannat või sõpra? Kui sageli me läheme nende juurde ja täname neid öeldes: “Aitäh, et Sa mul olemas oled!”? No tuleb ikka ette, eks ju. Me saadame sms’i või kingime lilli. Aga nüüd on veelgi südamlikum võimalus, et pidada meeles endale olulist inimest ja seda viisil, mis jääb kindlasti meelde aastateks.

Juba märtsis alustab TV3-s uus muusikasaade „Armastuse laul“, mis põhineb Soomes ülimenukaks kujunenud laulusaatel „Suomilove“. Uus saade ootab Eesti inimesi rääkima lugusid armastusest oma elus, ning annab igale rääkijale võimaluse pühendada üks ilus laul oma armastatud inimesele, olgu selleks siis kallim, elukaaslane, pereliige, kolleeg, sõber või lihtsalt mõni tore Eesti inimene.

Armastus kahe inimese vahel on lihtne nagu laul. Nüüd saavadki eesti inimesed pühendada ühe kauni laulu oma kallile inimesele. Ise laulma ei pea, pühendatud laulu esitavad tuntud eesti lauljad või saate oma stuudiobänd. Vahel kõlab laul stuudios publiku silme all, vahel aga tulevad lauljad kohale mõnda Eestimaa paika, et loo kangelasi seal lauluga üllatada.

Kui sa tahad teha ilusa kingituse inimesele, kes on sinu elus olnud tähtsal kohal olnud ning kellega sind seovad mälestused ja emotsioonid, pühendades talle ühe laulu ning rääkides teievaheliste tunnete loo, siis kirjuta meile sellest armastuselaul@tv3.ee või helista 519 19 090. Tunnusta enda kallimat ja kingi talle hindamatu emotsioon.

„Armastuselaul“ alustab TV3 ekraanil juba märtsikuus.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga