Avaleht Seltskond Telesaated Pühapäeval teleesilinastub film „Klassikokkutulek 3“
Pühapäeval teleesilinastub film „Klassikokkutulek 3“

Pühapäeval teleesilinastub film „Klassikokkutulek 3“

TV3 toob sel nädalavahetusel ekraanile eestlaste südamed võitnud triloogia viimase osa „Klassikokkutulek 3“! Kui vaataja kuldse kolmikuga viimati kohtus, olid meeste murepilved lahtumas ja naistejamad rahuldavalt lahenenud – Toomas jõudis tanu alla, Mart leidis tagasitee abikaasa rüppe ning Andres saanud lõpuks ühe kohtingust huvitatud neiu telefoninumbri.

Loo viimase peatüki alguses aga leiame kolm klassivenda olukorrast, kus kuri saatus on kõige hullemini asunud Andrest väntsutama. Alustades eksnaise Anne uuest imalalt sulnist pereidüllist koos nägusa rikkurist abikaasa ning vastsündinud beebiga, kuni ootamatult kaelasadanud kohustusest hooldada invaliidistunud isa. Pöörastele seiklustele saab kaasa elada juba sel pühapäeval TV3 ekraanil.

Miks küll on teistel elu kõige ilusam just siis, kui sinul kõige hullemini rapib? Kui Anne teeb Andresele ettepaneku hakata beebi ristiisaks, otsustab vapper mees leida ristsetele minekuks oma käevangu maailma kauneima kaaslanna. Sünnib äärmiselt loogiline plaan suunduda naisejahile tantralaagrisse. Pakkinud kaasa ratastoolis isa ja suured lootused, alustab Andres koos kaimude Toomase ja Mardiga stiihilist amokki läbi Eesti kuuma suve.

Peaosades on Mait Malmsten, Ago Anderson ja Henry Kõrvits. Kõrvalosades Jan Uuspõld, Ott Sepp, Saskia Alusalu, Piret Krumm, Karmen Pedaru, Ingrid Margus, Kadri Rämmeld, Brigitte Susanne Hunt ja paljud teised.

„Klassikokkutulek 3: Ristiisad“ teleesilinastub juba sel pühapäeval kell 19.30 TV3 ekraanil!

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga