Avaleht Inimene SEE REPORTERI VIDEO AJAB SIND NAERMA! Naerujooga ülilõbus kiirkursus: vaata ja saa õnnelikumaks inimeseks!
SEE REPORTERI VIDEO AJAB SIND NAERMA! Naerujooga ülilõbus kiirkursus: vaata ja saa õnnelikumaks inimeseks!

SEE REPORTERI VIDEO AJAB SIND NAERMA! Naerujooga ülilõbus kiirkursus: vaata ja saa õnnelikumaks inimeseks!

naerujoogaOn ju teada, et naer on tervisele kasulik ja aitab muresid peletada. Seega sobib nädalavahetuse alustamiseks just kõige paremini üks korralik kõhutäis naeru.

Suvereporteri rõdustuudios õpetas naerujoogat Indiast pärit naerujooga õpetaja Ananda Das. Vaadake ja proovige teiegi oma perega.

VAATA VIDEOT! 

Joogafestivali peaesineja Ananda Das: elamise rõõm sõltub sellest kui palju me oleme valmis elus tingimusteta armastama ja naerma

Juba homme algab Haapsalus taas joogahuviliste kauaoodatud suursündmus, suvine Joogafestival, kus peaesinejaks on Põhja-India spirituaalsest perest pärit Ananda Das.

Andanda Das ja Jaanus Koort

Tegemist on andeka spirituaalse juhendaja, kes annab edasi oma tarkust vibratsiooni ülekandmise teel, kasutades vähem sõnu ja rohkem kogemust. Kahekümne kahe aastaselt tekkis temas tõsine ja tugev tõeotsingu tung peale Shaktipadi pühitsust pühas Vrindavani linnas oma kadunud õpetaja Devraha Baba Jk poolt, kes pakkus talle elumuutvat kogemust teadlikust vaikusest ja õndsuse seisundist. Sellest hetkest alates on ta pühendanud oma elu selle kogemuse süvendamisele.

Ananda Das Reporteris

Hetkel elab ta Hispaanias ja reisib üle maailma viies läbi naerujooga õpetajate koolitusi, ning naeru- ja kundalini jooga töötubasid ning tunde. Ananda Das on rahvusvaheliselt litsentseeritud Yogi Bhajani õpetatud kundalini jooga õpetaja, rahvusvaheliselt litsentseeritud naerujooga professor (Naerujooga Ülikool, Bangalore, India) ja rahvusvaheliselt litsentseeritud lastejooga õpetaja (Gurudass Kauri Lastemängu programm).

Ananda Das Reporteris2

23. juuli kell 12 on Ananda Das Taeva- ehk Pealaval. Tema töötoad ja joogatunnid on südant avavad ja väga tulemuslikud, et luua sisemine absoluutne vaikus ja enesest teadlik olemine. Kuna ta on ka õppinud ja praktiseerinud Veipassana meditatsiooni ja Dikshat mitmeid aastaid, siis muudab see tema õpetused väga sügavaks, rahulikuks, nauditavaks ja spontaanseks.

Elamise rõõmu üldist teemat võib laiendada järgmiselt: “Elamise rõõm sõltub sellest kui palju me oleme valmis elus tingimusteta armastama ja naerma.”

Ananda Das2

Sama päeva õhtupoolikul kell 17-19 ja 24. juulil kell 13-15 on õpetaja Ananda Dasil Rahutoas Naerujooga töötuba “Naermise rõõm”. Selle sõnumiks on: “Pole midagi lõõgastavamat kui lihtsalt olla Sina Ise. Tegemist on väga võimsa töötoaga, mis sõna otses mõttes paneb “katuse sõitma”. Seal on võimalus kogeda erinevaid tehnikaid nagu naer läbi tšakrate, naeruhingamine, tantra hingamine jne. See töötuba on turvaline paik, kus naerda, mängida ja kasutada oma loomingulisust äratades nii oma sisemine laps. Me saame lahti oma hirmudest, saavutame enesekindluse ja elame suurema sisemise rahuga. Õpid tingimusteta suure mõnuga naerma oma meele naeruväärsuse üle. Peale töötuba tunned end täiesti lõdvestunult ning täis jõudu, et astuda päevale vastu suurema elurõõmuga.”

Ananda Das ja GoodNews

Joogafestivali kohta leiab rohkem infot leiab SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga