Avaleht Seltskond SKRILLEX DOKIS! Kuuekordsest Grammy-ässast vändati film
SKRILLEX DOKIS! Kuuekordsest Grammy-ässast vändati film

SKRILLEX DOKIS! Kuuekordsest Grammy-ässast vändati film

Skrillex
Skrillex

12. veebruaril esineb esmakordselt Eestis kuuekordne Grammy-võitja Skrillex. Fännide rõõmuks näitab Skrillex dokumentaalfilmis “Let’s Make a Spaceship” live-show ettevalmistamise lavataguseid kaadreid, viies vaatajad inspireerivale teekonnale.

Dokumentaalfilm annab aimu sellest, kes on Sonny John Moore ning kuidas ja millise pühendumusega valmistub ta ette igaks eelseisvaks show’ks.

Dokumentaali saab tasuta vaadata Red Bull TV lingilt.

Ameerika Ühendriikidest pärit Skrillexi muusikaline karjäär sai alguse 2004. aastal hardcore-punk bändis From First to Last. Kuid juba 2007. aastal alustas ta oma üliedukaks kujunenud soolokarjääri.

Ta tuli ning raputas elektroonilise tantsumuusika maailma oma ainulaadse stiiliga. Skrillexi esimene

EP “Gypsyhook” ilmus 2009. aastal. Peale seda on tal ilmunud veel 7 EP’d. Ta on teinud koostööd ka paljude muusikamaailma staaridega, nagu näiteks Madonna, Ellie Goulding, Lady Gaga, Korn, Black Eyed Peas jpt.

Noorest east hoolimata on Skrillex võitnud juba 6 Grammyt (sealhulgas 2012 Parim Uus Artist, 2012 Parim Tantsu/Elektroonika Album).

12. veebruaril astub Skrillex üles Eesti publiku ees. Elektroonilise muusika suurnimi esineb klubis Factory, kus lisaks peaesinejale astuvad lavale ka kodumaa parimad elektroonilise muusika DJ’d.

Piletid hinnaga 35 € on saadaval kõikides Piletilevi müügipunktides.

Red Bull TV on digitaalne videokeskkond, mis kajastab inspireerivaid inimesi ja projekte nii kultuuri, spordi kui ka elustiili valdkondadest. Red Bull TV lansseeriti 2010. aastal.

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga