Avaleht Galerii SUUR GALERII! Lõbusad Buduaari turu päevad Tallinnas
SUUR GALERII! Lõbusad Buduaari turu päevad Tallinnas

SUUR GALERII! Lõbusad Buduaari turu päevad Tallinnas

Foto: Paul Meiesaar

15.-16. märtsini toimus Eesti Näituste messipaviljonis glamuurne Buduaari turg, kus oma asju hea turuhinnaga müüsid nii firmad kui eraisikud. Lisaks sai soetada ainueksemplare VIP turu kuulsustelt ja Eesti moekunstnikelt. GoodNews käis uudistamas, mis LIVE-laadal toimus ja kes kohal olid.

Päevajuht Ženja Fokin tõmbas ostupeo täie hooga käima, samal ajal kui ostjad said valida glamuurituru parimaid palu. Hinnad olid turule kohaselt soodsad ja tingitavad. Kuid leidus ka kallimaid asju kuulsate brändidelt, mis samuti hästi kaubaks läksid. Suures valikus oli seekord ka ehteid ja lasteasju.

Glamuuri lisas särav staariturg, kus Eesti tuntuimate kaunitaride käest sai hea hinnaga kvaliteetkaupa hankida.  Staariturul leidsime kauplemast: laulja Jana Kask, eksmiss Laura Kõrgemäe, näitlejanna Diana Klas, glamuursete šampanjade turundusjuht Evely Ventsli,  ettevõtja Ines Karu Salo, teletäht Kati Toots, saatejuht Aveli Jänes, laulja Triin Sommer, laulja Mai Palling, modellid Marilin Kaareste, Breth Tootsi, Joanna Ojastu, ärinaine Beatrice, laulja ja näitleja Marilyn Jurman, moemaan ja -geenius Helene Vettik jpt.

Turult oli võimalik soetada endale uusi ja kasutatud omapäraseid rõivad, jalanõusi ja loomulikult aksessuaare. Kohepeal olid ka mitmed tuntud meigibrändid.

Tegemist oli kõige suurema LIVE turuga.

VAATA GALERIID!
Fotod: Paul Meiesaar

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga