Avaleht Inimene TÄNA! ETV näitab dokumentaalfilmi kõmulisest Eesti youtuberist HDTanelist
TÄNA! ETV näitab dokumentaalfilmi kõmulisest Eesti youtuberist HDTanelist

TÄNA! ETV näitab dokumentaalfilmi kõmulisest Eesti youtuberist HDTanelist

mängur5Täna kell 22:40 linastub ETV-s Eesti Lood dokumentaalfilm Eesti ühest kõmulisemast youtuberist HDTanelist.

Milline on “youtuberi” elu, millised on tema unistused ja miks on 30-aastane noormees endale valinud sellise ameti? Kas ta jääb kogu eluks lapsemeelseks või on ta hakkama saanud tõelise julgustükiga, millest paljud mõeldagi ei oska: teha oma unistuste tööd? Filmi režissöörid on Maria Kivirand ja Robi Uppin, tootja Black Plastic Media Productions.

“Meie peategelane HDTanel on üks populaarsemaid youtubereid ja streamereid Eestis ja teda jälgiva tuhanded noored igapäevaselt oma arvuti vahendusel. Arvuti taga videomängude mängimine ei tundu tegelikult päris elukutse või amet. Ometi teenivad paljud mängurid väismaal miljoneid eurosid aastas, nende tegevusi jälgivad kümned miljardid silmapaarid ning nad naudivad popstaarilikke eluviise ja kuulsust. Meie uurime, milline on Eesti youtuberi elu”, selgitab režissöör Maria Kivirand.

mängur8

Eesti Lood on dokumentaalfilmide projekt, mille raames valmib igal aastal 12 pooletunnist dokumentaalfilmi. Filmid keskenduvad inimestele ja aktuaalsetele teemadele tänapäeva Eesti ühiskonnas. Filmide tootmist rahastavad Eesti Rahvusringhääling, Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital.

Dokumentaalfilm “Mängur” on eetris kolmapäeval 13. jaanuar kell 22.40 ETV-s ja kordusena neljapäeval kell 14:30.

VAATA TREILERIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga