Avaleht Seltskond Tehnopoli tasuta kontserdil esinev Tanel Padar armastab idufirmasid
Tehnopoli tasuta kontserdil esinev Tanel Padar armastab idufirmasid

Tehnopoli tasuta kontserdil esinev Tanel Padar armastab idufirmasid

Täna algusega kell 17 toimub Tallinnas Mustamäel Teaduspargi Tehnopol parklas linnaosa suurim tänavatoidufestival ja tasuta kontsert, kus laval rokib värske isa Tanel Padar bändiga.

Tehnoloogiaettevõtlust õppiv Eesti esirokkar astub täna õhtul Tehnopol Entertainment Week peaesinejana üles erilise tundega, kuna ka idufirmandus on talle lisaks laulmisele väga südamelähedane. „Ma olen alati olnud pigem visionäär, kes upub pidevate uute ideede laviini alla. Kui ma poleks laulja, oleksin nähtavasti ammu mõne idufirma loomisele oma jäägitu pühendumise andnud,“ ütleb laulja.

Talle lähevad eriti korda idufirmad, mis lisaks inimeste heaolu loomisele tegelevad ümbritseva elukeskkonna hoidmisega. „Elan suure põnevusega kaasa meie kohalikele idufirmadele ning võimalusel aitan nõu ja jõuga,“ kommenteeris ta.

Siiski eduka lauljakarjääri valinud Padar kegitab veidike ka saladuseloori ja lubab fännidele, et uut muusikat on oodata juba enne septembri lõppu. „Järgmine singel on ilmselt minu karjääri mind kõige isiklikumalt puudutav lugu. Usun, et see saab ka minu fännidele südamelähedaseks,“ kommenteeris Padar.

Eesti esirokkari ja nüüd ka uues isarollis oleva Padari sõnul on tema bändi esinemisgraafik endiselt tihe:„Loomulikult on igapäevased tegevused ja toimetused planeeritud nii, et oleks võimalik olla uue ilmakodaniku juures ja näha tema igapäevast arengut. Õnneks on võimalik seda kõike sobitada nii, et pere ega esinemised ei kannataks.“

Teaduspargi Tehnopol juht Indrek Orav kutsub täna kõiki hea toidu ja suurepärase Eesti muusika austajaid Tehnopoli linnakusse kvaliteetset aega veetma. „Oleme eelkõige tuntud teadus- ja ärilinnakuna, aga lisaks põnevatele seminaridele ja praktilistele koolitustele tahame nii oma linnaku inimesteni kui ka kõikide teisteni tuua head muusikat ja kunsti ning luua võimalused mõnusaks kogukondlikuks suhtlemiseks,“ lisas Orav.

Tehnopol Entertainment Week on nädalane üritustesari, mille jooksul toimuvad ettevõtmised pakuvad rõõmu nii linnakus tegutsevatele inimestele kui ka ümberkaudsetele elanikele. Nädala jooksul toimub mitmeid ettevõttekülastusi, seminare ja Mustamäe suurim tänavatoidufestival ühes tasuta kontserdiga.