Avaleht Seltskond TRAD ATTACK! Trad Attacki selle suve ainust konserti Eestis saab nautida Viljandi pärimusmuusika festivalil
TRAD ATTACK! Trad Attacki selle suve ainust konserti Eestis saab nautida Viljandi pärimusmuusika festivalil

TRAD ATTACK! Trad Attacki selle suve ainust konserti Eestis saab nautida Viljandi pärimusmuusika festivalil

Trad.Attack! (Daniel Voloz)Trad.Attack! annab sel suvel Eestis vaid ühe täispika kontserdi – 30. juulil Viljandi pärimusmuusika festivalil Kirsimäel. Laupäeva keskööl saab toimuma ainulaadne kontsert, mida on ette valmistatud mitu kuud. Kaasatud on visuaalid ja valgusmäng ning seekord ei olda laval ainult kolmekesi.

Hetkel kulgeb bänd edukalt oma kolmenädalasel Kanada tuuril, kuid suve ainsat kontserti kodus oodatakse väga. Sandra Sillamaa sõnul on Kirsimäe kontsert bändi järgmiseks verstapostiks : „Me ei esine Eestis väga tihti, sest ei taha oma publikut ära tüütada. Kui esineme, siis harva ja eriliselt. Selle kontserdi eesmärgiks on luua muusikaline ja visuaalne tervikpilt, mis pakuks publikule elamuse.”

Viljandisse sõidab Trad.Attack! otse Portugalist, kus bänd astub üles mainekal festivalil Festival Músicas do Mundo.

Trad.Attack!-i saab Viljandi pärimusmuusika festivalil näha ka 28. juulil kell 22.00 EBU (European Broadcasting Union) ETV Live avakontserdil Kirsimäel, kus astuvad lavale veel Maarja Nuut, Trio Mari Kalkun, Tuulikki Bartosik ja Ramo Teder. Kontserdist teeb otseülekande ETV.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga