1. Avaleht
  2. Muusika
  3. TV3 teeb eksklusiivse teleülekande Soome eurolaulult
TV3 teeb eksklusiivse teleülekande Soome eurolaulult

TV3 teeb eksklusiivse teleülekande Soome eurolaulult

Esmakordselt saavad eestlased osa Eurovisiooni Soome eelvoorust otse oma kodudes, sest TV3 teeb teleülekande Uuden Musiikin Kilpailu suurejoonelisest võistlusshow´st.

Foto: TV3

10. veebruari õhtul TV3 eetrisse jõudev „Soome eurolaul 2024“ pakub eestlastele erilist põhjust põhjanaabrite lauluvõistlusele Uuden Musiikin Kilpailu (UMK) kaasa elada, sest seitsme osaleja seas on ka meie enda nublu, kes esitab koos Mikael Gabrieliga juba nii siin kui ka sealpool lahte popiks saanud loo „Vox Populi“.

„Eurovisiooni lauluvõistlus on üks aasta suurimatest meelelahutussündmustest ja meil on tõesti hea meel, et TV3 vahendusel saavad eestlased nüüd ka Soome eelvooru jälgida mõnusalt otse kodudes ja loomulikult meie esiräpparile nublule pöialt hoida,“ märkis TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. „Põnevust lisab see, et Uuden Musiikin Kilpailu teleülekannet ning võistlusega kaasnevat kohapealset melu oleme värvikate kommentaaridega vürtsitama kutsunud Anu Saagimi ja Robin Juhkentali,“ andis Suur teada.

Lisaks Eesti-Soome räpparite duole Mikael Gabriel x nublu võistlevad Tamperes Nokia Arenal toimuvas eelvoorus Cyan Kicks „Dancing With Demons“, Sexmane „Mania“, Sara Siipola „Paskana“, Jesse Markin „Glow“, Windows95man „No Rules!“ ja Sini Sabotage „Kuori Mua“.

Tamperes on Soome eurolaulu võistlust kajastamas ka meelelahutusportaali tv3.ee võttegrupp, vahendades otse sündmuskohal toimuvat reportaažide, fotogaleriide ja uudislugudega.

  • Erisaade „Soome eurolaul 2024“ Anu Saagimi ja Robin Juhkentali kommentaaridega on TV3s laupäeval, 10. veebruaril kell 21.30.
Head Uudised GoodNews