Avaleht Seltskond Telesaated TV3 uus tervisesaade saadab Robin Juhkentali maksatestile
TV3 uus tervisesaade saadab Robin Juhkentali maksatestile

TV3 uus tervisesaade saadab Robin Juhkentali maksatestile

Täna alustab TV3s tervisesaade „Mida teha oma kehaga?“, mis uurib ootamatute nurkade alt, kuidas püsida kogu elu terve ja teotahtelisena. Avasaates on teemaks alkohol ning vastust otsitakse küsimusele, mis hetkest saab rõõmsast napsutajast haige joodik.

Marii Karell. Foto: TV3

„Mida teha oma kehaga?“ saatejuht on teletudeng Paul Lees. „Saates jagavad tuntud eestlased ning arstid nõu, kuidas oma keha hästi kohelda. Need lood liigsest kaalust, joomisest, kriisist ning toitumismuredest heidavad valgust küsimustele, mis eestlaste tervist igapäevaselt vaevavad. Murede lahendamiseks paneme proovile ka asjatundjate tervisenipid, mis aitavad meid oma kehas julgelt ning mugavalt tunda,“ kirjeldab Lees.

„Saadame näiteks endise tugeva pummeldaja eurolaulik Robin Juhkentali maksatestile. Samuti viivad saatejuht ja toimetaja enda peal läbi katse, kas tervislikum on napsutada iga päev natuke või ühel päeval nädalas käpp maha panna. Näiteks kutsusime mõminaräppar MarpSi õllepokkerile, kus selgub, et suvest ta isegi ei mäleta, kas ta üldse koju jõudis. Koos ekspertide abiga püüame aru saada, kui palju on juua okei,“ selgitab „Mida teha oma kehaga?“ produtsent Marii Karell.

  • „Mida teha oma kehaga?“ sobib kõigile, kes tahavad olla terved ja elada täisväärtuslikult.

„Mida teha oma kehaga?“ alustab TV3s täna kell 21.30.