Avaleht Seltskond Telesaated „Uue laulu“ tänaseid rahva lemmikuid ei osanud kohtunikud ette näha
„Uue laulu“ tänaseid rahva lemmikuid ei osanud kohtunikud ette näha

„Uue laulu“ tänaseid rahva lemmikuid ei osanud kohtunikud ette näha

TV3 tänasest “Uue laulu” kolmandast veerandfinaalsaatest saatsid kohtunikud poolfinaali laulud Mustri ja Wiiralti esituses. Rahva lemmikuteks said Luisa ning Märten ja Merit Männiste esitatud-loodud lood, mida kohtunikud ei osanud ette näha.

“Uue laulu“ külaliskohtunikena andsid lugudele oma hinnangu Sven Lõhmus ja Andres Puusepp, kes koos saate püsikohtunike Koit Toome, Olav Osolini ja Maarja-Liis Ilusaga saatsid edasi poolfinaali laulud “Suurlinna sära” (esitaja Muster, autorid Kert Laur, Mait Mikussaar, Erik Mikussaar) ja “Kastanpruunid silmad” (esitaja Wiiralt, autorid Hendrik Sal-Saller, Martin Saaremägi).

Saate lõpus püüdsid kohtunikud tavapäraselt ennustada, kes seekord rahva lemmikute sekka jõuavad, pakkudes Uudo Sepa esitatud ja loodud laulu, sest just see lugu jäi täna kohtunike hinnangute reas napilt kolmandale kohale. Tegelikult valisid televaatajad poolfinalistideks Merit ja Märten Männiste ning Luisa esitatud-loodud laulud “Ei ootama sind jääda saa” (esitaja Luisa, autorid Luisa Rõivas, Peter Põder) ning “Kurjad on ajad” (esitajad Merit ja Märten Männiste, autorid Merit Männiste, Märten Männiste, Kaupo Männiste).

„Uue laulu“ esimesest saatest said poolfinaali „Varje“ (esitaja Sebastian, autorid Karl Killing, Gevin Niglas, Fred Krieger), „Pole tahtmist“ (esitaja Lonitseera, autor Kaisa Kuslapuu), „Nakkusohtlik sving“ (esitaja Triin Lellep ja Mart Sander, autorid Triin Lellep, Allan Kasuk, Mart Sander) ja „Nelja seina vahel“ (esitaja Alen Veziko, autor Alen Veziko). Teisest saatest valisid kohtunikud poolfinaali „Kohtumisrajad“ (esitaja Marianne Leibur, autorid Marianne Leibur, Kristjan-Robert Rebane, Terje Terasmaa) ja „Siiapoole“ (esitaja Pološywa, autor Elisa Polov). Televaatajate lemmikutena said edasipääsu „Lilled jäävadki sulle“ (esitaja Laura, autorid Laura Põldvere, Johannes Lõhmus) ja „Ära uinu enne“ (esitaja Laikrete perebänd, autor Piret Laikre).