Avaleht Seltskond Uus komöödiasari “Tupiktänava mehed” stardib Kanal 2-s
Uus komöödiasari “Tupiktänava mehed” stardib Kanal 2-s

Uus komöödiasari “Tupiktänava mehed” stardib Kanal 2-s

Foto: Kanal2

Täna kell 21.30 jõuab Kanal 2 ekraanile vürtsikas kodumaine komöödiasari “Tupiktänava mehed” Märt Avandi, Jaan Pehki ja Lenna Kuurmaaga peaosades.

Kohe pärast uut meelelahutussaadet “Mehed ja naised” jõuab Kanal 2 vaatajateni kodumaise komöödiasarja “Tupiktänava mehed” esimene osa.

Sarja peategelased, pisisuli Raul (Märt Avandi) ja tossike Artur (Jaan Pehk), on lootusetud päevavargad. Neid ühendab vankumatu usk, et kohe-kohe kargab neile pähe äriidee, mis teeb nad hoobilt miljonäriks. Tundub, et täna on see päev tõesti käes, sest mis saaks olla lihtsam kui ühendada meeldiv kasulikuga ja vändata üks seksfilm.

Arturil ja ta naisel Annel (Lenna Kuurmaa) on sündimas laps ning kui kuri ämm (Helene Vannari) ei anna asu ning äi (Aleksander Eelmaa) on aheldatud ratastooli, näib olukorrast olevat vaid üks väljapääs. Raul soovitab Arturil oma lapseootel naisega vändata erootiline film ja see kalli raha eest maha müüa. Kuidas aga teha filmi nii, et keegi sellest midagi teada ei saaks? Eriti veel Arturi naine ise, kellel on kavandatavas “linateoses” peaosa?

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga