Avaleht Seltskond VAATA VIDEOT! Haldjad juhatasid hiphopipäeva läbi moeshow soovideõhtusse
VAATA VIDEOT! Haldjad juhatasid hiphopipäeva läbi moeshow soovideõhtusse

VAATA VIDEOT! Haldjad juhatasid hiphopipäeva läbi moeshow soovideõhtusse

camp of hip-hopCamp of Hip-Hop noortelaager on täies hoos ka kolmas päev tõi Liipa tallu kohale haldjad, muinasjutumaa ning soovide õhtu. Juba hommik oli tavapärasest erinev — ees ootas Aloe Vera mask, hambapastajooks ning lõõgastav hommikuvõimlemine. Ja siis võiski ilus päev alata!

Kolmapäev oli pühendatud ilule, moele ja graatsiale. Noortel tuli valida endale üks “haldjas”, meisterdada talle ise kostüüm ning valmistada õhtuseks moeetenduseks taskulambishow. Kibekiirelt õpiti selgeks meigi- ja soengunipid ning haarati kätte puudripintslid, silmapliiatsid, huulepulgad ja kamm. Kuigi meigi- ja soengukoolitused on üldiselt tüdrukute lemmikud, ei jätnud ka poisid jonni ning lasid oma oskused suurepäraselt käiku.

camp of hip-hop2

Päeva teine haripunkt oli muusikavideo filmimine ning ideid jagus seinast-seina, alustades saltodest batuudil, lõpetades sadadest õhupallidest haldjakostüümi küljes. Peagi oligi käes õhtu ärevaim osa – moeshow, kus mõne kleidi pikkus ulatus mitme meetrini ning taskulampidega esitati imeline vaatemäng. Kilkeid, kiljatusi ja värvilisi tulesid oli täis kogu peosaal, kus jätkus mõnusa muusika saatel, haldjate pidu.

camp of hip-hop3

Üllatustest oli tulvil ka õhtu. Liipa Talus sulasid ühte päikeseloojang, küünlaleegid ning tõrvikute kuma. Kogu õhtu oli loodud unistamiseks ja soovite täitumiseks.

camp of hip-hop4

Kas olete kunagi mõelnud, mis on see “üks asi”, mis hoiab Teid tagasi? Mõni hirm? Või isikuomadus?
Just sellele küsimusele otsisid noored eile vastuseid, et leida “üks asi”, mida endale unistuste täitumiseks soovida. Kui soovid olid valmis mõeldud, tuli ära juua võlujook. Ja nagu võluväel ilmus kohale üllatusesineja – JJ-Street Eliitgrupp!

Tantsuetenduse järel oli aeg vaadata taevasse ja otsida oma soovitähte. Järsku täitus taevas sädeluse ja säraga ning taevast lasti alla ilutulestik!

Tundub põnev?

VAATA VIDEOT!

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga