Avaleht Seltskond Vene perekond õpib eestlaste moodi elama – “Teistmoodi Eesti” täna Kanal 2s!
Vene perekond õpib eestlaste moodi elama –  “Teistmoodi Eesti” täna Kanal 2s!

Vene perekond õpib eestlaste moodi elama – “Teistmoodi Eesti” täna Kanal 2s!

Teistmoodi Eesti_3Täna kell 20 jõuab Kanal 2 ekraanile “Teistmoodi Eesti” – eluliselt humoorikas tõsielusari vene perekonnast, kes hakkab neile senitundmatut “eestlaste Eestit” avastama.

Ahtmes elavad Emin, Anna, Dmitri ja Nikita justkui nagu oleksid Eesti elanikud aga samas nagu pole ka. Nende teadmised Eestist on pehmelt öeldes kesised ja pidevalt venekeelses keskkonnas viibides elavad nad otsekui mingis paralleel-maailmas. See on lõhestunud Eesti, kus on kõrvuti nii eesti- kui venekeelne maailm, mis pole aastakümnete jooksul omavahel segunenud.

Nüüd otsustab perekond asja käsile võtte ja välja selgitada, kus riigis nad õigupoolest elavad ja kuidas elavad siin eestlased. Selleks pakitakse asjad ning kolitakse tõelisesse Eesti linna – Viljandisse. Enam ei ole pääsu – ära tuleb unustada venekeelne telekanal ja näärid, õppida Eesti hümni ja lüüa rahvatantsu. Need on vaid mõned katsumused. Asjad lähevad aga teravaks juba esimesel õhtul…

Eluline eksperimendisaade “Teistmoodi Eesti” on Kanal 2s alates tänasest neljapäeviti kell 20, kohe pärast “Reporterit”.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga