Avaleht Melu VESTLUSÕHTUD I Kajal on külas pianist ja helilooja Olav Ehala
VESTLUSÕHTUD I Kajal on külas pianist ja helilooja Olav Ehala

VESTLUSÕHTUD I Kajal on külas pianist ja helilooja Olav Ehala

Kolmapäeval, 16. septembril kell 18 alustab Kultuurikeskuses Kaja taas vestlusõhtute sari „Kajal külas”, esimene külaline pärast suvepuhkust on helilooja ja pianist Olav Ehala, kes tähistas 31. juulil ilusat ümmargust sünnipäeva.

„Olav Ehala näol on ju kahtlemata tegemist elava klassikuga,“ ütleb Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. „Ma ei oskagi praegu kohe nimetada teist eesti heliloojat, kes oleks loonud sedavõrd ohtralt muusikat nii paljudele erinevatele lavastustele, filmidele, kooridest-ansamblitest jne rääkimata. Enamik Ehala lauludest on saanud ülimenukaks, jõudnud laulupidude kavadesse ning kuuluvad vaieldamatult Eesti muusika kullafondi.

Nii et kui eelmisel sügisel käivitas vestlusõhtute sarja “Kajal külas“ kirjanik ja ärimees Armin Kõomägi, siis sedakorda oleme avaüritusega muusikalainel. Seni on huvi vestlusõhtute vastu olnud suur, loodetavasti jätkame samas vaimus. Jutuajamist Olav Ehalaga juhib Ivo Rull ning loomulikult on publikul põhjust loota ka muusikalisi üllatusi. Huvilised on oodatud!“

Vestlusõhtud „Kajal külas“ on Kultuurikeskuses Kaja kavas kord kuus kolmapäeviti, pilet maksab 5 eurot.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga