Avaleht Seltskond Telesaated VIDEO! Vaata, milline oli Luisa Rõivas superstaarisaate eelvoorus
VIDEO! Vaata, milline oli Luisa Rõivas superstaarisaate eelvoorus

VIDEO! Vaata, milline oli Luisa Rõivas superstaarisaate eelvoorus

Luisa Värk„Eesti otsib superstaari“ esimene hooaeg toimus 2007. aasta kevadel. Saatejuhtideks olid näitleja Aigi Vahing ja koreograaf Jüri Nael. Kohtunikeks olid laulja ja kitarrist Mihkel Raud, raadio-DJ ja -ajakirjanik Heidy Purga ning helilooja ja pianist Rein Rannap. Hooaja võitis Birgit Õigemeel (Sarrap) ja 2. koha sai Luisa Värk (Rõivas).

Ka sel aastal hakkab TV3 uut superstaari otsima. Kõik lauluhuvilised saavad end registreerida saatesse TV3 kodulehel. Registreerimisel on soovitatav lisada ka video, milles osaleja demonstreerib oma lauluoskust.

TV3 ootab saatesse kandideerimiseks ka soovitusi. Kui tead oma tutvusringkonnas kedagi – olgu see siis sõber või sugulane, õde või vend, ema või isa, naabripoiss või -tüdruk, õpilane, laps või lapselaps või lihtsalt hea tuttav – kes laulab imeliselt ja sobiks seega hästi “Eesti otsib supertsaari” saatesse, siis saab temast ka teada anda! Saatesse saavad kandideerida kõik, kes on 15.10.2017 seisuga 15-aastased. Registreerimine lõpeb 1. detsembril.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga