Avaleht Seltskond Ansambel Noorkuu alustab täna kontsertidega
Ansambel Noorkuu alustab täna kontsertidega

Ansambel Noorkuu alustab täna kontsertidega

Ansambel Noorkuu on juba mõnda aega ette valmistanud uuemat kava, millega emadepäeva raames kontserttuurile minnakse. Kavas on nii eesti- kui inglisekeelseid hittlugusid ning muidugi ka üllatused. Kontsertseeria jõuab seekord seitsmesse kontserdipaika ning esimesed kontserdid toimuvad Türil, Valgas, Moostes ja Viljandis ning seejärel Tallinnas, Vihulas ja Tartus.

Lisaks kontsertseeriale on ansambli Facebooki kodulehel välja kuulutatud konkurss “Noorkuu valib aasta ema”! Konkursil osalemiseks peab olema Noorkuu fänn ja kirjutama pildi alla lühikese ja lööva kommentaari, miks just sinu, sinu tuttava, sugulase või töökaaslase ema väärib mainitud tiitlit. Täiendavalt palutakse lisada kommentaaride juurde teie poolt kirjeldatava ema täisnimi ning tutvuda mängu reeglitega Noorkuu lehe märkmetes!

Eesti tuntuim vokaalansambel on võitnud 16. aasta jooksul mitmeid auhindu erinevatel konkurssidel, andnud välja 11 albumit, esinenud rohkem kui 600-l korral 10 riigis ning 2005. aastal hääletas publik ansambel “Noorkuu” menuka telesaate „Eesti Muusika Karikas“ võitjaks.

Kontserdite kuupäevad:

01. mai – Türi Kultuurimaja, kell 16.00
02. mai – Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, kell 19.00
03. mai – Mooste mõis, kell 19.00
05. mai – Viljandi Pärimusmuusika Ait, kell 16.00
10. mai – Salme Kultuurikeskus, Tallinn, kell 19.00
11. mai – Vihula mõis, kell 19.00
12. mai – Vanemuise Kontserdimaja, kell 16.00

Vaata ka videot laulust “Soodsad tuuled”:

[iframe src=”http://www.youtube.com/embed/OqRJsorXMb8″]

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga