Avaleht Seltskond Telesaated ARMASTUSE LAUL! Kes saab olema Saara Kadaku kaassaatejuht?
ARMASTUSE LAUL! Kes saab olema Saara Kadaku kaassaatejuht?

ARMASTUSE LAUL! Kes saab olema Saara Kadaku kaassaatejuht?

Kadak_PadarSüdantliigutav muusikasaade „Armastuse laul“ alustab TV3-s juba märtsikuus. Üks saatejuhtidest on „Su nägu kõlab tuttavalt“ saatest tuule tiibadesse saanud Saara Kadak, kuid nüüd on selge ka teine saatejuht, kelleks on Tanel Padar.

Uus saade ootab Eesti inimesi rääkima lugusid armastusest oma elus, ning annab igale rääkijale võimaluse pühendada üks ilus laul oma armastatud inimesele, olgu selleks siis kallim, elukaaslane, pereliige, kolleeg, sõber või lihtsalt mõni tore Eesti inimene. Pühendatud laulu esitavad tuntud eesti lauljad või saate oma stuudiobänd. Vahel kõlab laul stuudios publiku silme all, vahel aga tulevad lauljad kohale mõnda Eestimaa paika, et loo kangelasi seal lauluga üllatada. Igaühel meist on nüüd võimalus endale kallile inimesele pühendada üks emotsionaalne ja meeldejääv hetk.

Kui sa tahad teha ilusa kingituse inimesele, kes on sinu elus olnud tähtsal kohal olnud ning kellega sind seovad mälestused ja emotsioonid, pühendades talle ühe laulu ning rääkides teievaheliste tunnete loo, siis kirjuta meile sellest aadressil armastuselaul@tv3.ee või helista 519 19 090.

Kellele aga pühendaks oma laulu „Armastuse laul“ saatejuht, hetkel triatloniks valmistuv Tanel Padar?

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga