Avaleht Seltskond Calvin Harrise laulja Ayah Marar annab Tallinnas kontserdi
Calvin Harrise laulja Ayah Marar annab Tallinnas kontserdi

Calvin Harrise laulja Ayah Marar annab Tallinnas kontserdi

Ayah-Marar-iTunes-Artist-Photo-2400x2400 Photo by Andrew Attah
Ayah Marar

Maailma enim teeniva DJ Calvin Harrise lauljana tuntuks saanud Suurbritannia underground muusik ning tõusev täht Ayah Marar annab esmakordselt Eestis oma kontserdi neljapäeval 10.aprillil Rock Cafes. Tallinna kontserdit soojendab tuntud Läti rock-pop-indie bänd Dabasu Surovys.

Jordaaniast pärit 33-aastane kaunis ja üliandekas muusik Ayah Marar ei ole mitte ainult laulja ja helilooja, vaid ka raadio DJ, kes esindab drum’n’bassi, tantsu- ja popmuusikat. Ayah Marari seni edukaim lugu, hitiks kujunenud “Thinking About You” valmis koostöös maailma enim teeniva DJ Calvin Harrisega.

Ayah Marar on koostööd teinud väga paljude tuntud artistidega, kellest kuulsaim on Calvin Harris. Ayah ja Harris tunnevad üksteist juba kümme aastat. Ajal, mil lindistati Calvin Harrise esimest tuntud lugu “Let Me Know” jagasid noored vahepeal isegi kodu.  Ayah Marar lõi kaasa ka nii Harrise maailmaturneel kui ka duo Camo & Krookedi Euroopa turneel. Marar on koostööd teinud ka Dj Freshi ja Drumsound & Bassline Smithiga.

Dabasu Durovys
Dabasu Durovys

2012. aasta lõpus avaldas naine ka oma debüütalbumi “The Real”, mille lugusid on mänginud nii Ministry of Sound, BBC Radio 1Xtra, Kiss FM kui ka teised tuntud raadiojaamad.

Ayar Marani kontserdi 10.aprillil Rock Cafes juhatab sisse Läti rock-pop-indie bänd Dabasu Surovys, kes on seitsme tegutsemisaasta jooksul andnud välja kaks albumit ja jõudnud enda kontserditega nii naaberriikidesse kui ka Portugali ja Autraaliasse. Tallinnas esitatakse esmakordselt enda repertuaari vaid inglise keeles. Kontserdi raames astub üles ka Dj Erkki Sarapuu Power Hit Radiost.

Piletid hinnaga 11 eurot  on saadaval kõigis Ticketpro müügikohtades üle Eesti ja internetis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga