Avaleht Seltskond Camp of Hip-Hop treener teie ees – Willow Evann, mees, kes tõstab igaühe tuju!
Camp of Hip-Hop treener teie ees – Willow Evann, mees, kes tõstab igaühe tuju!

Camp of Hip-Hop treener teie ees – Willow Evann, mees, kes tõstab igaühe tuju!

Täna avatati Liipa Talus Camp of Hip-Hop rahvusvaheline tantsulaager, kus treeninguid viivad läbi tänavatantsutipud igast maailmanurgast.

Kui võiks arvata, et staaride käe all on raske õppida, siis Willow Evann’i tantsuklassis hea tuju ja energia otsa ei saa. Mõnus tempokas muusika, särav naeratus näol ja pidev suhtlemine õpilastega, teeb tema klassi igati nauditavaks.

Pariisis tegutsev Willow on hip-hop kultuuris ja tantsijate hulgas palavalt armastatud ning on saavutanud edukaid tulemusi 10 aastat järjest. Willow kuulub Juste Debout Tantsukooli treenerite hulka, kuid õpetab ka mitmes teises Pariisi stuudios ning töötab tantsijatega teatris, televisioonis ning show’del.

Ta on olnud kohtunik ja koolitaja mitmetel sündmustel nii Euroopas kui Aasias. Willow on ühtlasi Time Room Lockers asutajaliige ning kuulub gruppidesse Enfants Prodiges ja Team Rocket. Ta on toonud häid tulemusi võistlustel Bboy Summit 2006 Los Angeles, Who Iz Who 2010-2011-2012 Paris, Funkin Stylez 2012 Berlin, World Dance Colosseum Tokyo 2011, Funkcamp 2014 Sweden, Urbanation 2015 Paris, Back to the Styles 2016 ja paljudel teistel üritustel.

Locking tantsutiil on just see, mis on teinud Willow Evann’ist maailmatasemel tantsija, õpetaja ja koreograafi. Tema trennid on väga vahelduva sisuga, mis kombineerivad akrobaatilisemaid elemente, maaselemente, käte ja jalgade kiireid kombinatsioone, kuid õpetavad ka keha ja puusade kasutamist. Locking on stiil, mida harrastavad nii mehed kui naised, seega sobib see absoluutselt kõigile. Lisaks tantsimisele armastab Willow Evann fotograafiat ning püüab esile tuua tantsijate ilu nii varjatud kui avalikul kujul.

Laagrit Camp of Hip-Hop külastab ta esimest korda ning tema klasse ootavad kogu laagrilised suure põnevusega.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga