Avaleht Galerii DiModa tõi lavale “Eesti tippmodelli” 3. hooaja modellid!
DiModa tõi lavale “Eesti tippmodelli” 3. hooaja modellid!

DiModa tõi lavale “Eesti tippmodelli” 3. hooaja modellid!

Foto: Maksim Toome
Foto: Maksim Toome

13. märtsil jõudis taaskord Lounge Deja Vu külastajateni koostöös Campariga toimuv üritus DiModa, mis sel korral  ootas kõiki gurmaane nautima Plum D’or & Läheb Fashion Show’d, kus kauni kollektsiooni tõid rahvani “Eesti tippmodelli” 3. hooaja modellid!

Möödunud reedel astusid Lounge Deja Vu külastajate ette Eesti tippmodelli 3. hooaja modellid, kes värske modellisaate hooaja lõppedes taas laval kohtusid. Saatesarjast tuntud modellid astusid lavale  Plum D’or & Läheb Fashion Show’ga! Vast lõppenud modellisaade ei lõpetanud modellide ühist rada, sest modellisaate staarid said taas ühist lava jagada möödunud reedel, kui astuti üheskoos üles DiModal kevadisi moehitte tutvustades. Laval kohtusid modellidest rahva lemmikuteks saanud Liise, Katja, Mona ja Sandro, kes võisid ka saalis enda austajaid ja fänne silmata. Sel ööl pakatas Lounge Deja Vu ilust ja šarmist, rõõmustati taaskohtumise üle ning pidu kestis varaste hommikutundideni.

Läheb moebränd on alates 2013. aastast disaininud eksklusiivseid naisterõivaid, milles ajatu elegantsi loomiseks kasutatakse kvaliteetkangaid Prantsusmaalt, Itaaliast ja Inglismaalt! Läheb kollektsiooni täiendasid DiModal Plum D’or eksklusiivsed ehted, mis on ainueksemplarid ning valmistatud kvaliteetsetest ja looduslikest materjalidest.  Ehete iseloom on sätendav, elegantne, stiilne ja eksklusiivne, mis muudab nad ideaalseks nii moeteadliku naise igapäevase aksessuaarina kui ka pidulikemal hetkedel.

DiModa on kord kuus Lounge Deja Vu’s toimuv stiilürituste sari, kus iga kuu tuuakse moelavale uuemad ja naiselikumad kollektsioonid kodumaistelt ja välismaistelt moebrändidelt. Sel korral sai laval tutvuda Anatoli Eini poolt lavastatud show‘ga, kus esitleti Läheb moebrändi riidekollektsiooni ning Plum D’or aksessuaare. Modellid muutis kohapeal veelgi säravamaks Glow Make Up ning kevadist värskust tõi lavale Masha lillepood! Möödunud reede möödus Deja Vu’s säravate kevadiste moehittide ja parima muusikaga saatel, mida täiustasid Campari maitsvad erikokteilid!

VAATA GALERIID!
Fotod: Maksim Toome

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga