Avaleht Seltskond Eesti suurim firmabändide võistlus alustab juba kuuendat korda!
Eesti suurim firmabändide võistlus alustab juba kuuendat korda!

Eesti suurim firmabändide võistlus alustab juba kuuendat korda!

firmaband2016_2Eelvoorudes 17. ja 23.veebruaril astuvad Rock Café lavale bändid 11 ettevõttest ning organisatsioonist: ABC Grupp, Bigbank, Bauhof, Tieto Estonia, Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus, Starman, Flora Kammerkoor, Playtech Estonia-Max123, Tallinna Tehnikakõrgkool, Gustav Adolfi Gümnaasium ja Microsoft.

Firmabändide võistlus loodi eesmärgiga pakkuda vahvaid elamusi ning koosveedetud aega tervele ettevõtte kollektiivile. Firmabänd on unikaalne ürituste sari, mis annab igaühele võimaluse täita oma rokkstaari unistus või elada kaasa kolleegidele absoluutselt tavapäratus keskkonnas – sedakorda mitte kontorilaua taga või seminariruumis vaid hoopis suurel kontsertlaval! Vajadust elada end kolleegide seltsis välja ka muul ajal kui tööd tehes, kinnitavad ka osalejad ise.

Firmabänd 2017 saab olema üks suur ühine firmapidu ning kes ei mahu lavale, mahub kaasa elama! Omalt poolt on kindlasti lubanud kaasa elama tulla ning auhinnad laval võistlevatele bändidele välja pannud Tallink ja Saku Õlletehas, maailma suurim ärijuhtimisvõistlus Global Management Challenge. Auväärt žüriiliikmete kõhutäite eest kontserdi päevadel hoolitseb Reval Cafe.

firmaband2016

Firmabänd 2017 koosneb kahest eelvoorust, mis toimuvad 17.02 ja 23.02. Eelvoorude võitjad astuvad üles pidulikul finaalüritusel 11.märtsil. Kõik üritused toimuvad Rock Cafes. Laval juhib vägesid saatejuht ning ansambli Köömes solist Aleksander Ots, zürii töö eest vastutab taaskord Erik Sakkov.

I-s eelvooru žüriis on lisaks Erik Sakkovile veel Ingrid Veidenberg (Eesti Päevalehe LP peatoimetaja), Monika Tamla (ERR), Andri Maimets (Sotsiaalministeerium), Kaie Sauga (häälekoolitaja)

Parim firmabänd 2017 selgub zürii arvamuse ja publiku eelistuse kombinatsioonina Rock Cafés 11.03.2016.

Piletid Firmabänd 2017 kontsertidele on müügil Piletilevis ja kohapeal. Lisaks firmabändidele astuvad kontsertidel üles Würffel ja Frankie Animal (17.02), Vanem Õde ja Neumann plays DINGO (23.02) ja Elephants from Neptune (11.03).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga