Avaleht Seltskond ENHANCED WORLD TOUR ESTONIA AFTERMOVIE! Vaata, milline on maailmatasemel pidu Maarjamaal!
ENHANCED WORLD TOUR ESTONIA AFTERMOVIE! Vaata, milline on maailmatasemel pidu Maarjamaal!

ENHANCED WORLD TOUR ESTONIA AFTERMOVIE! Vaata, milline on maailmatasemel pidu Maarjamaal!

ENHANCED WORLD TOUR ESTONIA AFTERMOVIE! Vaata, milline on maailmatasemel pidu Maarjamaal!EDM Estonia tõi Enhanced Music maailmaturnee taas Eestisse – 8. märtsil toimus nende klubiõhtu Tallinna ühes vingemas ürituspaigas Factory´s. Sel korral astusid puldi taha imelaps Jordin Juventa Post, iluspoiss Steven Estiva Baan ning kõikidele elektroonilise tantsumuusika austajatele üldjuhul vokalistina tuntud Aruna.

Ameerikast pärit Aruna Abramsi näol on tegemist ühe kõige omanäolisema laulja ning produtsendiga elektroonilise tantsumuusika maastikul ja siin ta siis nüüd astuski 8. märtsil teie ette eksklusiivse DJ- ja ka LIVE-setist kombineeritud kontseptsiooniga. Juventa ja Estiva peaksid Eesti EDMi austajatele juba tuttavad olema, kuid Aruna on artist, keda näeb siinpool ookeani harva, aga seevastu teab see vapustav naine, kuidas pidu käima tõmmata, mis on juba vaatamisväärsus omaette!

Tööpäev või -nädal on läbi ja tahate kogunenud pinged kuhugi maandada, kuid tekib küsimus, kuhu sammud seada või auto esituled suunata? Kui teete valiku uudse ööklubi Factory kasuks, pole pettumust küll vaja karta. Teis ärkav peoloom võib küsida, mis koht see on, kas mingi tehas või? Jah, sest kui keegi ütleb: “Läheme tehasesse pidu panema!”, ei pruugi tegu olla naljaga, vaid karm klubiõhtute asjatundja on sihikule võtnud kummi- ja mänguasjade tehase vana hoone Madara tänaval, mis pakub juba aastaid melu lõbutsejatele ja kunstirahvale.

Vähem kui aastajagu lõbutsejaid pöördesse ajanud Factory on ära teinud hulga erinevaid klubimuusikaüritusi. Selles on kõlanud vene bändide pakutud meloodiad ning oma sarmi näidanud ka X-factori võitja, kuningliku nimega James Arthur Inglismaalt. Elektroonilise tantsumuusika tipud Markus Schulz, Gareth Emery, Grind’i kutsel klubi väisanud Noisia – need on nimed, mis juba Factory´s ülesastunute nimistus. Ootamas on kohtumised tegijatega nagu Silentium Empire ja Broken Tempo.

Paljude lemmikuks kujunenud Club Factory ei pea enam esinejate leidmiseks palehigis telefoninuppe klõbistama ega e-kirju toksima, sest artistid ja promootorid leiavad klubi meelelahutusmaastikul juba ise üles.

Uus hooaeg on toomas palju erilist, kuid suurimad plaanid peitugu veel üllatuste varudes.

Kui soovid kogeda paljudest filmi- ja videoklippidest nähtud ööklubide melu, siis leiad selle Factory´st!

VAATA KINDLASTI VINGET VIDEOT NING NAUDI ELU PARIMAID HETKI HEADE SÕPRADE SELTSIS!

JÄRGMISTE POSITIIVSUSEST PAKATAVATE PIDUDENI!

Koge oma elu suurejoonelisemaid pidusid  Club Factory’s Madara 22a, Tallinn!

Püsige lainel ja liituge Factory Facebooki lehega!
Vingete pidude info leiab ka Factory kodulehelt!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga