1. Avaleht
  2. Televisioon
  3. Filmzone toob Oscarite otseülekande Eesti televaatajateni
Filmzone toob Oscarite otseülekande Eesti televaatajateni

Filmzone toob Oscarite otseülekande Eesti televaatajateni

Särav ja mainekas filmitööstuse tippsündmus Oscarite gala toimub tänavu juba 95. korda. Eestis ja teistes Balti riikides saab Hollywoodis toimuvat tseremooniat vaadata otseülekandena telekanali Filmzone’i vahendusel. Lisaks toob märtsikuu telekanalitele Filmzone ja Filmzone Pluss arvukalt Oscari filme.

Foto: Duo Media

Oscarite otseülekanne Hollywoodist on vaadatav telekanalil Filmzone 12. märtsi ööl vastu 13ndat algusega 00:30 GMT +2. Ülekanne algab glamuurselt punaselt vaibalt ning sellele järgneb pidulik auhindade jagamine, mis saab avapaugu kell 03:00 GMT +2. Tänavu juhib suursündmust Ameerika tuntud näitleja ja koomik Jimmy Kimmel.

Foto: Duo Media

“Meil on suur au, et saame juba viiendat aastat tuua filmimaailma tippsündmuse otsepildis kogu Baltikumi televaatajateni. Telekanal Filmzone pühendab kogu märtsikuu filmimaailma tippsündmusele – oleme lisanud programmi hulganisti Oscarile nomineeritud ja selle võitnud linateoseid,” märgib Duo Media tegevjuht Jüri Pihel.

Otseülekandele järgneval kahel nädalal jõuavad telekanalite Filmzone’i ja Filmzone Plussi eetrisse ka Oscari gala kordussaated. Kanalite märtsikuu kavast leiab ligi 40 Oscari võitnud või sellele nomineeritud filmi.

Head Uudised GoodNews