Avaleht Film FORUM CINEMAS I Anne & Stiili kinoõhtul näidatakse romantilist draamat unistuste jõust
FORUM CINEMAS I Anne & Stiili kinoõhtul näidatakse romantilist draamat unistuste jõust

FORUM CINEMAS I Anne & Stiili kinoõhtul näidatakse romantilist draamat unistuste jõust

Septembri Anne & Stiil kinoõhtu toimub 23. septembril kell 18.30 kino Coca-Cola Plaza LUXE 5 saalis romantilise draama “Saladus: Julge unistada” erilinastusega. Enne seansi algust saab tutvuda uute ja naiselike toodetega ning lisaks läheb loosi hulganisti kingitusi. Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab.

“Saladus: julge unistada” on romantiline draama, mis põhineb Rhonda Byrne’i 2006. aastal ilmunud üleilmseks fenomeniks saanud raamatul, mis julgustas miljoneid õnnelikumalt ja täisväärtuslikumalt elama. “Saladust” on müüdud maailmas üle 30 miljoni raamatu, see on tõlgitud 50 keelde ja see püsis New York Timesi bestsellerite nimekirjas 190 nädalat. Raamat õpetab, et me mõtted kujundavad me tegelikkust ja inimesed on suutelised mõttejõul oma elu valitsema ning külgetõmbeseadust kasutades ihaldatut saavutama.

Film jutustab tööd rügavast noorest lesest Miranda Wellsist, kes üritab üksi kolme last kasvatada. Võimas torm toob ta ellu hävitava väljakutse ja salapärase mehe Bray Johnsoni. Vaid mõne päevaga tõstab Bray kohalolek perekonna tuju, kuid tal on saladus, mis võib kõike muuta.

Piletid leiad SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga