Avaleht Film FORUM CINEMAS I Kaunis ja südamlik lugu Toscanast
FORUM CINEMAS I Kaunis ja südamlik lugu Toscanast

FORUM CINEMAS I Kaunis ja südamlik lugu Toscanast

Tänasest linastub Forum Cinemas kinodes imekaunis Toscanas toimuv südamlik lugu isast ja pojast “Armastusega Itaaliast”.

Londoni boheemlasest kunstnik Robert naaseb Itaaliasse võõrandunud poja Jackiga, et hiljuti surnud naiselt päranduseks saadud maja ruttu maha müüa. Kuid kumbki ei lootnud kord ilusat villat nii kehvas seisus eest leida…

Pidevalt tülitseval isal ja pojal ei taha renoveerimine sujuda. Kuna Robertil pole üldse ehituskogemust, siis peab ta otsima abi värvikatelt kohalikelt. Nende seas on ka tõsine Kate, kes teenib elatist villade müügiga ning köidab kärmelt Roberti tähelepanu. Jackile peegeldab maja seisukord emaga veedetud õnnelike aegade mälestuste otsinguid.

Ta armub peagi elurõõmsasse noorde itaallannast kokka Nataliasse, kes aitab oma kohaliku trahteri maitseelamustega nii keha kui ka hinge turgutada, kuni paari areneva suhte seab ohtu Natalia armukade ja ähvardav endine abikaasa. Robert ja Jack taastavad vaevarikkalt villa endist ilu ning asuvad samas ka oma suhet parandama. Tulevik võib nüüd hoopis teistsugune tulla ja mõlemat üllatada.

Piletid leiad siit.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga