Avaleht Film FORUM CINEMAS I Kontsertfilm, kus Nick Cave esitab üksinda oma parimaid palasid
FORUM CINEMAS I Kontsertfilm, kus Nick Cave esitab üksinda oma parimaid palasid

FORUM CINEMAS I Kontsertfilm, kus Nick Cave esitab üksinda oma parimaid palasid

Alates 5. oktoobrist linastub Coca-Cola Plazas Nick Cave’i kontsertfilm “Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace”.

“Idiot Prayer – Nick Cave Alone at Alexandra Palace” on kontsertfilm, milles Nick Cave esitab ihuüksinda oma parimaid palasid. Esitamisele tulevad nii laulud Bad Seedsi ja Grindermani esimestelt albumitelt kui ka Nick Cave & the Bad Seedsi seni viimaselt albumilt “Ghosteen”. Kontsertfilmis kõlavad ka laulud “Into My Arms”, “The Mercy Seat”, “Higgs Boson Blues” ja “Girl in Amber”. Kontsert filmiti selle aasta juunikuus ning nüüd on fännidel võimalus näha seda suurepärast esitust veelgi pikemana kui seda esialgu planeeriti.

Kontsert salvestati samal ajal kui Suubritannia oli aeglaselt väljumas ülemaailmsest pandeemiast tingitud lukustusest. Nick Cave’i etteaste ongi inspireeritud pandeemia ajal valitsenud isolatsioonist. “Idiot Prayer” on suveniir veidrast ja ebakindlast ajast meie ajaloos.

Kontsert filmiti üles auhinnatud operaatori Robbie Ryani (The Favourite, Marriage Story, American Honey) poolt imelises Alexandra Palac’`is. Filmi monteerijaks on Nick Emerson (Lady Macbeth, Emma, Greta) ja muusika salvestas Dom Monks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga