Avaleht Film GALERII I Tallinn Coffee Festival möödus menukalt ja meeleolukalt
GALERII I Tallinn Coffee Festival möödus menukalt ja meeleolukalt

GALERII I Tallinn Coffee Festival möödus menukalt ja meeleolukalt

Nädalavahetusel toimunud Tallinn Coffee Festival oli menukas nii osalejatele kui külastajatele. Joodi sadu liitreid kvaliteetset kohvi, selgusid parimad kodumaised baristad ning nauditi festivalimelu.

Korraldajad tõdesid, et eestlaste teadlikkus on kohvi osas aastatega hüppeliselt tõusnud. “Paljud kohvipakkujad kinnitasid, et festivali külastajad oskavad üha enam küsida kohvi kohta olulisi küsimusi ning tarbivad seda igapäevast jooki oluliselt teadlikumalt kui varem,” sõnas peakorraldaja Kennet Sarv. “Kohvifestivali organiseerijatena on meil selle üle vaid hea meel ning ehk jõuame nii ka maailma suurimatele kohvijoojatele – soomlastele – peagi järele.”

Festivalil selgusid ka parimad kodumaised baristad. Estonian Cupping Championship 2020 esikoha viis koju Roland Põllu (Kokomo Coffee Roasters), Estonian Latte Art Throwdown meistritiitli võitis Patrick Paidla (City Kohviteek).

Sarve kinnitusel järgiti nii korraldajate kui külastajate poolt vajalikke ohutusnõudeid ning üritus möödus positiivses meeleolus.

Järgmine Tallinn Coffee Festival toimub Kultuurikatlas juba 23.-24. aprillil 2021. aastal.

Neljandat korda toimunud Tallinn Coffee Festival leidis aset 05. ja 06. septembril Tallinna Kultuurikatlas. Üritusel sai tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortidega, kohvivalmistusviiside ning seadmetega. Lisaks kohvile olid festivalil esindatud muud kuumad joogid nagu tee ja kakao, lisaks olid avatud tänavatoidukohad ja kohvikud.

Vaata galeriid!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga