Avaleht Melu Nädalavahetusel toimub Väike-Õismäe tiigi ääres sügiskontsert ja laat
Nädalavahetusel toimub Väike-Õismäe tiigi ääres sügiskontsert ja laat

Nädalavahetusel toimub Väike-Õismäe tiigi ääres sügiskontsert ja laat

Laupäeval, 12. septembril algusega kell 15.00 toimub Väike-Õismäe tiigi kaldal amfiteatris traditsiooniline sügiskontsert ja laat. Päev on täis head muusikat, sest sel korral astuvad suurel laval üles Haabersti puhkpilliorkester Kutter, Sirje ja Rein Kurg, Merle Lilje, ansambel Regatt ning Tanel Padar & Bänd.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et sügiskontsert Väike-Õismäe tiigi kaldal on linnaosa traditsiooniline sündmus, mis sel aastal toimub juba 17ndat korda. „Külastajatel on võimalik terve päeva vältel nautida tasuta nii oma linnaosa lauljate ja tantsijate kui ka tuntud artistide etteasteid,“ rääkis linnaosavanem.

„Kes soovib uudistada laadamelu, siis see on võimalik juba kell 12. Kohal on kauplejad nii käsitöö- kui talukaubaga ning mitmed toilustajad,“ ütles Hanimägi.

Linnaosavanem kutsus elanikke ja külastajaid üles seoses COVID-19 viiruse levikuga olema kontserdil hoolikad ja käituma vastutustundlikult. „Haigena või haigustunnustega tuleb nii enda kui ka kaaskodanike tervise huvides jääda koju,“ rõhutas Hanimägi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga