Avaleht Seltskond Telesaated GALERII! “Naabrist parem” uus hooaaeg avati ühise mõõduvõtmisega
GALERII! “Naabrist parem” uus hooaaeg avati ühise mõõduvõtmisega

GALERII! “Naabrist parem” uus hooaaeg avati ühise mõõduvõtmisega

„Naabrist parem“ alustab 6. hooajaga! Sel hooajal valmivad naabrite korterid Haabersti külje all kaunis looduses – Natura Parkis, Moonalao tänaval, kus saadi uue hooaja alguse puhul kokku ja tähistati sündmust pingelise võistlusega! Naised pandi koheselt proovile ülesandega, kus oskus trelli käes hoida tuli kõvasti kasuks. Mehed võistlesid aga hoopis malbemal alal – nimelt pidid nad tundma ära erinevaid maitsetaimi. Sai palju nalja ning pole kahtlustki, et selle hooaja võistlejad on väga võitlushimulised ning vürtsikad.

Naabritel on sel aastal üksainus lihtne ülesanne – ehitada endale unelmate kodu ja teha seda paremini kui nende naabrid! Auhinnaks on korteri sissemaks ja kogu sisustus, mis hooaja jooksul korterisse jõudis. Kokku on auhinna väärtus ligi 30 000 eurot.

Lahingutulle astuvad sõnulseletamatult nunnu hipsteripaar Helen ja Karl-Sander, kes vajavad hädasti oma korterit. Endine kalevipoeg Rasmus ja tema piltilus Soome juuksuripreili, kes tahavad võimalikult varsti lapsi saada. Nelja lapsega Siret ja Ardo, kes on valmis kõigeks, et oma lahutatud abielust hoolimata koos kodu luua. Ja imetore tinderipaar – küünetehnik Renate ning digiturundusjuht Karel koos aastase pisipõnni Brandoniga! Saatejuhtideks on Alari Kivisaar ja Keili Sükijainen.

VAATA TREILERIT!

VAATA GALERIID!

„Naabrist parem“ uus hooaeg juba kolmapäeval kell 20.00 TV3s!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga