Avaleht Seltskond Grete Paia oma sportlikest harrastustest: käin jooksmas, kepikõnnil ja tegelen jõutreeninguga
Grete Paia oma sportlikest harrastustest: käin jooksmas, kepikõnnil ja tegelen jõutreeninguga

Grete Paia oma sportlikest harrastustest: käin jooksmas, kepikõnnil ja tegelen jõutreeninguga

IMG_5909Saatel “Pall korvi” käis seekord külas laulja Grete Paia. “Ma olen terve elu tennisetüdruk olnud ja nii palju, kui keskkoolis sai korvpalli mängitud, nii palju ma olen sellega kokku puutunud, aga üldiselt ma veidi kartsin ka korvpallimängu, sest tihti on tüdrukutel selles vanuses pikad kunstküüned ja mitte ei tahtnud sinna küüniste ette jääda,” rääkis Paia korvpallisaates. “Käin jooksmas, kepikõnnil, kui ma Kuressaares olen. Mul on maja taga tervisepark, kus on väga mõnus patareisid laadida ja igasugu jõutreeninguga tegelen,” loetles Paia oma sportlike harrastusi.

Suvel loodab Paia palju esineda ja lisaks on tal üks suur soov veel. “Tahaks autojuhiload lõpuks ära teha,” sõnas Paia, kes on üritanud lube saada juba alates 2013. aastast, kuid kiire elutempo pole võimaldanud asjale pühenduda.

IMG_5917

“Pall korvi” saade räägib seekord pikemalt ka noorte korvpallist. Lõpule jõudis U18 vanuseklassi hooaeg ning toimus ka rahvusvaheline noorteturniir Tallinn Nord Cup. Lisaks sai lõpplahenduse Eesti populaarseim harrastajate sari Tallinna Kossuliiga.

“Pall korvi” on TTV eetris täna õhtul kell 22.35.

Kommentaarid