Avaleht Seltskond HUBANE LASNAMÄE KODU I Sirje Eesmaa uudistas raadiostaari kodustiili ehk kuidas Lasnamäe korter hubaseks muuta?
HUBANE LASNAMÄE KODU I Sirje Eesmaa uudistas raadiostaari kodustiili ehk kuidas Lasnamäe korter hubaseks muuta?

HUBANE LASNAMÄE KODU I Sirje Eesmaa uudistas raadiostaari kodustiili ehk kuidas Lasnamäe korter hubaseks muuta?

TV3 uudisteankur ja „Seitsmeste uudiste“ elustiilirubriigi toimetaja Sirje Eesmaa külastas raadiojaama Volna saatejuhi Julia Mango kodu, mis tänu nutikatele nippidele sai hiljuti täiesti uue ilme. Julia rääkis, kuidas plaan uut korterit hubasemaks muuta tekitas ta abikaasas esmalt vastuseisu, kuid kui sisekujundaja abiga olid esimesed muudatused tehtud ja kodu sai uue hingamise, muutus ka abikaasa suhtumine. Näiteks kööki valiti uus tööpind ja söögilaud, elutuppa telerikapp, magamistuppa öökapid jms.

Foto: TV3

Julia kirjeldas lihtsaid nippe, mis kodu hubasemaks muudavad – tapeedid, erilised mööbliesemed või siis hoopis tema enda loodud maal, mis sai ära raamitud ja kõigilt külalistelt imetlust pälvib.

Julia Mango on venekeelse raadiojaama Volna saatejuht, kes koos Maksim Milovanoviga juhib raadio hommikuprogrammi. „Julia on elurõõmus, avameelne, siiras ja seepärast kuulajad teda armastavadki,“ märkis kolleeg Maksim.

Vaata klippi!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga