1. Avaleht
  2. Film
  3. Forum Cinemas
  4. JUBA TÄNA! Katherine Jenkins: Christmas Spectacular jõulukontsert täna Coca-Cola Plazas
JUBA TÄNA! Katherine Jenkins: Christmas Spectacular jõulukontsert täna Coca-Cola Plazas

JUBA TÄNA! Katherine Jenkins: Christmas Spectacular jõulukontsert täna Coca-Cola Plazas

Klassikalise muusika superstaar Katherine Jenkins toob vaatajateni maagilise ja unikaalse jõulumuusikali “Katherine Jenkins: Christmas Spectacular” 3. detsembril kinodes Coca-Cola Plaza ja Ekraan.

Sensatioonilisele Walesi lauljale on antud ekslusiivne ligipääs ajaloolise Royal Albert Hall kontserdimajale, kus ta oma muusikalise glamuuriga esitab maailma tuntuimaid jõululaule. Loomaks unustamatut ja võluvat jõulumuusikali liituvad Katherinega ka näitlejad Vanessa Redgrave ja Bill Nighy, ikooniline ooperilaulja Sir Bryn Terfyl, Itaalia tenor Alberto Urso, USA Broadway staar Marisha Wallace, Inglise Rahvusliku Balleti esitantsija Erina Takahashi, briti Kuningliku Lennuväe orkester ja paljud teised külalised.

Etenduse lavastajaks on Marcus Viner (National Theatre Live ja Take That) ja produtsendiks on Austin Shaw (An American in Paris, 42nd Street, The King and I). “Katherine Jenkins: Christmas Spectacular” heliloojaks on Grammy ja Olivieri võitja Steve Sidwell (Bohemian Rhapsody) ja koreograafia autoriks on Lynne Page (Royal Ballet).

Piletid leiad siit.

Head Uudised GoodNews