Avaleht Seltskond Telesaated „Kaks kanget LIVE“ alustab uut hooaega: Krista Lensin koos Roti ja Sõdalasega ning Normann, Pürg, Toome, Lõhmus ja Lillak!
„Kaks kanget LIVE“ alustab uut hooaega: Krista Lensin koos Roti ja Sõdalasega ning Normann, Pürg, Toome, Lõhmus ja Lillak!

„Kaks kanget LIVE“ alustab uut hooaega: Krista Lensin koos Roti ja Sõdalasega ning Normann, Pürg, Toome, Lõhmus ja Lillak!

Täna alustab uut hooaega Kristjan Jõekalda ja Teet Margna suurepärane stuudioshow „Kaks kanget LIVE“, mille avasaade rõõmustab värvikate külaliste ja üllatustega!

Täna õhtul on Teedul ja Kristjanil külas Henrik Normann ja Pille Pürg, kes arutlevad, keda Eesti kuulsustest kutsuda oma sünnipäevapeole siis, kui lauda on jäänud viimased vabad kohad. Krista Lensin räägib oma elust peale Kroonikat ja tuliuuest teleprojektist „Maskis laulja“, kus tema on üks detektiividest. Ühtlasi näeb maskisaate vaimustavaid kostüüme – Rotti ja Sõdalast. Helilooja- ja muusikuelust räägitakse Koit Toome ja Sven Lõhmusega ning dokfilmirežissöör Margit Lillak tutvustab kommuunielu ilu ja valu.

„Kaks kanget LIVE“ alustab uut hooaega TV3s täna kell 21.00.

https://www.facebook.com/tv3eesti/videos/208141877234542/

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga