Avaleht Seltskond Telesaated UUS SHOW! Mart Sanderist saab telediktor
UUS SHOW! Mart Sanderist saab telediktor

UUS SHOW! Mart Sanderist saab telediktor

Alates tänasest näeb televaataja Mart Sanderit TV3 õhtuseid saateid-sarju sisse juhatamas. Tegemist on eriprojektiga, mis omakorda juhatab sisse pühapäeval algava telekevade suurima show „Maskis laulja“.

Saatepäevadiktori roll sobib Mart Sanderile suurepäraselt, kuigi põhitöö ootab teda pühapäeval, mil alustab „Maskis laulja“, kus Sander on saatejuht. Sanderi sõnul ei saa selle saate fenomenist aru enne, kui oled seda näinud. „Olin veidi umbusklik, kuid olles jälginud erinevate riikide saateid, mõistsin, miks see show maailmas laineid lööb,“ selgitab Sander, kinnitades, et Eesti variant ei jää sugugi alla välismaistele. „Sellest ei tule nn kodukootud Eesti värk, vaid tuleb vägev projekt!“ lubab saatejuht.

„Maskis laulja“ on show, kus lavale astuvad kümme tuntud inimest, kes esitavad kõigile tuntud hittlaule, olles peidetud erakordsetesse kostüümidesse nagu Lõvi, Putukas, Vanapagan, Lill, Rott, Jonnipunn, Pilv, Sõdalane, Silmamuna ja Jäär. Kes on parim laulja maski taga? Kes tunneb need hääled ära? Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal pühapäeval langeb üks osaline välja ja peab oma identiteedi paljastama. Saate detektiivideks on Krista Lensin, Mart Juur, Brigitte Susanne Hunt ja Ženja Fokin.

„Maskis laulja“ lainel on ka „Duubel“, kus tänasest reedeni tutvustatakse saate imelisi kostüüme, mille autoriks on Liisi Eesmaa. Täna õhtul on vaatajate ees Jonnipunni ja Lõvi kostüümid.

„Maskis laulja“ alustab TV3s pühapäeval kell 19.30.

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga