1. Avaleht
  2. Seltskond
  3. Telesaated
  4. TÄNA I Kanal 2 “Tähtede täht” staarid pakuvad maailmaklassi etteasteid hip-hopi rütmides
TÄNA I Kanal 2 “Tähtede täht” staarid pakuvad maailmaklassi etteasteid hip-hopi rütmides

TÄNA I Kanal 2 “Tähtede täht” staarid pakuvad maailmaklassi etteasteid hip-hopi rütmides

Täna tuleb Kanal 2 muusikalise telesõu “Tähtede täht” võistlejatel võtta maksimum oma kopsumahust, tõmmata jalga mõnusad tossud ja asuda kibekiirelt sõnu ritta seadma. Hip-hopi voorus näitavad end uuest küljest kõik kaheksa tähte!

Riimitulistamise väljakutse võtavad vastu Stefan Airapetjan, Jaagup Tuisk, Synne Valtri, Getter Jaani, Tõnis Sarap, Peeter Oja, Alika Milova ja Elina Nechayeva.

Elina Nechayeva ja Alika Milova (Foto Mardo Männimägi)
Elina Nechayeva ja Alika Milova. Foto: Mardo Männimägi

Hip-hopi saate etteasted nõuavad tähtedelt head võhma – oluline on nii kopsumaht kui ka hea füüsiline vorm, sest numbrid saavad olema tõeliselt tantsulised. Elina Nechayeva treenib enne saadet oma vastupidavust jõusaalis rühkides. “Ma üritan iga hommik teha joogat ja kui ma tunnen, et kehal ja häälel ei ole sidet, siis ma teen kätekõverdusi ja seisan plank-asendis,” räägib Nechayeva.

Synne Valtri ja Jaagup Tuisk. Foto: Mardo Männimägi
Synne Valtri ja Jaagup Tuisk. Foto: Mardo Männimägi

Ka Jaagup Tuisk kinnitab, et füüsiline vastupidamine ja diktsiooniharjutused on enne pühapäevast vooru äärmiselt olulised. Tema plaanib oma võhma treenida trenažööri peal laulu harjutades. “See käib nii, et laul on kogu aeg korduse peal ja enam-vähem nii saab selle võhma loodetavasti heaks,” kirjeldab Jaagup.

Peeter Oja ja Getter Jaani. Foto: Mardo Männimägi

Sel korral lisavad tähtede etteastetele hiphopilikku võnget Tähtvere Tantsukeskuse säravad tantsijad ning Stefan ja Peeter on oma esitustesse kaasanud ka lavapartnerid. Stefani loole lisab vürtsi ansamblist Svjata Vatra tuntud Ruslan Trochynskyi ning Peetri etteastes teeb kaasa tema pikaaegne lavapartner Katrin Karisma.

Stefan Airapetjan (Foto Mardo Männimägi)
Stefan Airapetjan. Foto: Mardo Männimägi

Räpirütmidest tulvil esitusi asub hindama kolmeliikmeline ekspertide kogu, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keele poolest tuntud muusik Mihkel Raud.

Kes on Eesti hip-hopi uus särav täht, selgub juba pühapäeval kell 20.05 Kanal 2s.

Head Uudised GoodNews