Avaleht Seltskond Telesaated Kanal 2s alustab seksisaade “Mida vanemad sulle ei rääkinud”
Kanal 2s alustab seksisaade “Mida vanemad sulle ei rääkinud”

Kanal 2s alustab seksisaade “Mida vanemad sulle ei rääkinud”

Kanal 2 pakub ärevate uudiste vahele ka midagi head. Täna kell 20:00 stardib meeleolukas vestlussaade “Mida vanemad sulle ei rääkinud”, mille saatejuht on Eesti kõige kirgi kütvaim naine Epp Kärsin ning produtsent usalduslike saadete meister Tuuli Roosma.

Epp Kärsini seksikoolitustel on käinud tänaseks üle 15 tuhande eestlase ning nad ei tule sinna niisama meelt lahutama. Tullakse, sest suhe ei rahulda või soovitakse senisest enamat.

«Kogu elu keerleb seksi ümber, kas me sellest räägime või mitte,» ütleb Epp Kärsin vähimagi valehäbita. «Teadmatus tekitab paarisuhetes väga suuri probleeme.» Nüüd on särav naine nõuks võtnud ka kaasmaalased kammitsevast hirmust ja häbitundest vabastada ning teeotsa enneolematute naudingute maailma kätte juhatada.

Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

«See teema on nii suur häbiasi, mis loob olukorra, kus paljud inimesed kannatavad,» lisab produtsent Tuuli Roosma. «Sul võivad olla elus kõik valdkonnad väga hästi – perega hästi, karjäär läheb üles, raha voolab. Aga kui sul siiski suhted ja seks on korrast ära, kui selles valdkonnas asi lonkab, ei saa sa olla õnnelik.»

Epp teab, mis valmistab eestlastele muret, mille kohta puuduvad teadmised ja millised on peamised seksiküsimused. Aga mis peamine – Epp teab ka vastuseid.

Ülimalt avameelne vestlussaade jagab lugusid otse elust ning annab nõuandeid, mida kasvõi kohe ise järgi proovida. Saade seksist, suhetest ja armastusest, millest päriselt ka kasu on.

Kõike uue saatesarjaga seonduvat saab jälgida ka SIIN ning saatemeeskonnaga saab ühendust meiliaadressil midavanemad@gmail.com

“Mida vanemad sulle ei rääkinud” alustab Kanal 2s täna kell 20:00, kohe pärast “Reporterit”.

VAATA TREILERIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga