Avaleht Seltskond KAS SUL ON PILET OLEMAS? Dave Bentoni ja sõprade galakontsert „Golden Classics“ toimub juba homme
KAS SUL ON PILET OLEMAS? Dave Bentoni ja sõprade galakontsert „Golden Classics“ toimub juba homme

KAS SUL ON PILET OLEMAS? Dave Bentoni ja sõprade galakontsert „Golden Classics“ toimub juba homme

Foto: Tiit Mõtus

Neljapäeval, 30. novembril toimub Salme Kultuurikeskuses muusik Dave Bentoni ja tema sõbrade galakontsert „Golden Classics“, millel tulevad esitlusele ajatud klassikalood Georg Otsa, Raimond Valgre, Andrea Bocelli, Barbra Streisandi, Elvis Presley, ansambli The Beatles ja paljude teiste kuulsate artistide repertuaarist.

Pidulikul ja stiilsel galakontserdil laulavad lisaks Dave Bentonile ka tema tütar Sissi Nyala, kes esineb koos isaga, Eesti üks kuulsamaid lauljaid Karl Madis, laulja, helilooja ja muusikaliartist  Kelli Uustani, helilooja, kitarriõpetaja ja interpreet Boris Bagger Saksamaalt ja Kuubalt pärit muusik Jesus Montero, tantsukavadega aga esinevad Dave Bentoni teine tütar Lisa Jennifer ning maailmanimega ladina tantsude meistrid Valeria ja Anton Semenovid Venemaalt.

Jesus Montero
Jesus Montero

Dave Benton ütleb, et alustas esinemisi koos tütar Sissiga kümne aasta eest ühel jõulukontserdil ja sellest saati on isa-tütre ühiskontserdid sagedased. „Hiljuti oli mul kontsert Viru hotellis ja Sissi esines koos minuga – see on imeline, kuidas inimesed reageerivad, kuidas inimesed teda vastu võtavad!“ jutustab ta. „Pole midagi ilusamat sellest, kui noored talendid näitavad osakest iseendast. See karisma, mis on Lisal siis, kui ta tantsib – Sissil on samasugune siis, kui ta laulab.“

Foto: Annika Metsla

Lauljanna Kelli Uustani laulab galakontserdil Barbra Streisandi hitte. „Ma olen tema fänn, kelle muusika läbi ma olen avastanud kogu seda ajastut ja ka muusikateatrit. Kindlasti tuleb „No more tears“, mida tema laulis koos Donna Summeriga,“ lubab Kelli Uustani, kes esitab ka Raimond Valgre, dueti Joe Cocker & Jennifer Warnes ja grupi Vaya Con Dios lugusid, aga ka Barbra Streisandi lugu „People“. Dave Bentonit lavapartnerina iseloomustab ta nii: „Soe, toetav, kindel, rõõmsameelne. Ta on hästi galantne, soe ja toetav, selline, nagu tema isiksus on.“

Kelli Uustani
Foto: Edyth Raamat

Eestis sündinud ja praegu Moskvas töötav tantsijanna Valeria Semeneva on Dave Bentoniga tantsinud saates „Tantsud tähtedega“ ja nad on sellest ajast sõbrad. „Oleme ka varem mõned korrad Dave`i kontserdil esinenud ja ka seekord leidsime oma tihedas graafikus aega, et tulla kontserdile tema laule saatma. Lisaks on see suurepärane võimalus taaskord kohtuda Dave´i ja tema perega,“ ütleb ta.

Valeria Semenova
Foto: Elena Anashina

Dave Benton on öelnud, et tahab oma kontsertidel näha õnnelikke ja armastavaid inimesi. Kõik klassikalise ajatu muusika austajad on neljapäeval kell 19 oodatud Salme Kultuurikeskusesse nautima head muusikat, seltskonda ja atmosfääri, kus kokku saavad hea muusika ja võrratud esinejad.

Piletid on müügis Piletilevis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga