Avaleht Seltskond Kristjan Rabist ja Indrek Vaheojast saavad uue suursaate juhid
Kristjan Rabist ja Indrek Vaheojast saavad uue suursaate juhid

Kristjan Rabist ja Indrek Vaheojast saavad uue suursaate juhid

Eesti parim pagar TV3_esitlus_1 07 15 (3)TV3 tutvustas täna saabuva sügishooaja uue suursaate „Eesti parim pagar“ võttepaika, kus toimetasid ka saatejuhid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja ning kohtunikud Angeelika Kang ja Ants Uustalu.

Kõue mõisa maadele ehitatud võttepaigas hakkavad võistlema eestlased, kel on vastupandamatu kirg küpsetamise vastu. Võitjat ootab suur tulevik, näiteks muude põnevate väljakutsete kõrval avaneb talle võimalus Hagari tootevalikusse oma panus anda.

Eesti parim pagar TV3_esitlus_1 07 15 (5)Sarja hakkavad juhtima muhedad Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja ning kohtunikerollis võtavad kohad sisse Angeelika Kang ja Ants Uustalu.

Juba sügisel TV3 eetrisse jõudev „Eesti parim pagar“ põhineb maailmakuulsal formaadil „Bake Off“, mis on vaatajate südameid vallutanud paarikümnes riigis. Kõue mõisa võttepaika külastanud BBC konsultant Russell Minton usub, et sari vaimustab inimesi ka Eestis. „See on ühelt poolt põnev võistlus ja samas ka mõnusalt meelelahutuslik sari,“ märkis ta.

VAATA KLIPPI!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga