Avaleht Seltskond KUULUS VANEM: needus või õnnistus?
KUULUS VANEM: needus või õnnistus?

KUULUS VANEM: needus või õnnistus?

Liis Lemsalu koos isa Marek Lemsaluga Foto: Kaido Sinimaa
Liis koos isa Marek Lemsaluga
Foto: Kaido Sinimaa

Täna kell 20.30 on Kanal 2 eetris avameelne erisaade „Kuulus vanem: needus või õnnistus?“ Saade uurib, mis tunne on olla kuulsa vanema laps Eestis. „Kui Liis oma koolis liikus ja poisid teada said, et isa on jalgpallur, siis läks vahepeal asi ikka hulluks ära.“  ütleb saates endine Eesti jalgpallur Marek Lemsalu, lauljatar Liis Lemsalu isa.

Lauri Pihlap Foto: Kaido Sinimaa
Lauri Pihlap
Foto: Kaido Sinimaa

Kas kuulsa vanema lapseks olemine avab uksi ja on tiivustavaks jõuks või hoopis pommiks jala küljes? „Inimesed kipuvad mõtlema, et tuntud vamema laps saab kõike, aga tegelikult nii ei ole. Meie saatest selgub, et neil on kohati isegi keerulisem. Tuleb end rohkem tõestada, sest etteantud mõõdupuu on karm,“ ütleb saatejuht ja toimetaja Hetlin Villak.

Robert koos isa Ivo Linnaga Foto: Kaido Sinimaa
Robert koos isa Ivo Linnaga
Foto: Kaido Sinimaa

Saates saavad sõna Ervin Abeli poeg Margus Abel, Ivo ja Reet Linna koos poja Robertiga, koreograaf Märt Agu, Merle ja Kalle Klandorf koos tütre Heili Klandorfiga, Edgar Savisaare poeg Erki Savisaar, Liis Lemsalu, Lauri Pihlap ja paljud teised. Nad räägivad avameelselt ja inimlikult lapsepõlveseikadest. Kes jääb oma vanemate varju ja kes varjutab oma vanemad? Mis tunne on lapsel meedia valvsa pilgu all läbi elada vanemate abielulahutus või lein?

Kanal 2 erisaade „Kuulus vanem: needus või õnnistus?“ on eetris täna kell 20.30.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga